• Свеж
Видео за смартфон Видео, телефонски стабилизатор на видео -стабилизатор на камера за монтирање на филмот и блограње, со монтирање на ладно чевли за паметен телефон,
zoom_in

Видео за смартфон Видео, телефонски стабилизатор на видео -стабилизатор на камера за монтирање на филмот и блограње, со монтирање

DEN 250.08

Стока
check Во продавницата

Универзален телефонски кафез : Употребата на еластично дизајнирање на копчето за заклучување, растојание за стегање 43 ~ 108мм, погоден за повеќето мобилни телефони на пазарот, дури и со кутија за мобилен телефон, исто така, може лесно да се стега; вграден гумен заптивка за да го заштити телефонот од оштетување; Дизајн на жлеб, за ефикасно избегнување на клучот на допир Богат интерфејс за експанзија : Телото е опремено со три ладни интерфејс за чевли, можете да ги поврзете микрофонот, LED светлата и друга фотографска опрема. Дното и страната имаат универзални дупки со навој 1/4 ", можете да бидете монтирани хоризонтално или вертикално на статив, слајдови, раце и стабилизатори, промена на насоката на употреба по волја. Лесен дизајн : ABS полимер материјал за градење, телото тежи само 147 грама, за тежината на мобилниот телефон, светло држење за да се исполнат креативно снимање со повеќе агол, за да можете да го транспортирате огледалото слободно, лесен за создавање. Употреба на процес на обликување со едно парче, цврст и сигурен, ергономски дизајн на рачката за зафаќање, споредлива со професионалниот степен на зафат на ниво на камера. Високи перформанси : Различни методи на работа, како што е употреба со една рака или две раце, рачката е ергономски дизајнирана за удобен зафат, дури и за целодневна употреба Вил не се чувствуваат уморни. Нема потреба да се собере моментално снимање, употреба на дизајн со двојна рачка, без склопување, директно на снимката, за да се задржи прекрасниот момент. Наменет за ентузијасти за дизајн на фотографија : кафезот на фотоапаратот за мобилни телефони е дизајниран специјално за фотографија со мобилни телефони Ентузијасти, правејќи го полесно снимањето на видео, шок -изобилни и издржливи, овозможувајќи ви да фотографирате стабилни фотографии. Лесниот и компактен дизајн ви овозможува да снимате во движење со вашиот паметен телефон. Добијте мазно видео, земете стабилни снимки и снимајте уникатни животни искуства. Универзален телефонски кафез : Употребата на еластично дизајнирање на копчето за заклучување, растојание за стегање 43 ~ 108мм, погоден за повеќето мобилни телефони на пазарот, дури и со кутија за мобилен телефон, исто така, може лесно да се стега; вграден гумен заптивка за да го заштити телефонот од оштетување; Дизајн на жлеб, за ефикасно избегнување на клучот на допир. Богат интерфејс за експанзија : Телото е опремено со три ладни интерфејс за чевли, можете да ги поврзете микрофонот, LED светлата и друга фотографска опрема. Дното и страната имаат универзални дупки со навој 1/4 ", можете да бидете монтирани хоризонтално или вертикално на статив, слајдови, раце и стабилизатори, промена на насоката на употреба по волја. Лесен дизајн : ABS полимер материјал за градење, телото тежи само 147 грама, за тежината на мобилниот телефон, светло држење за да се исполнат креативно снимање со повеќе агол, за да можете да го транспортирате огледалото слободно, лесен за создавање.

Item Type:
Phone Video Camera Cage Material

Поврзани производи..