• Свеж
Hunmui Auto го прекина најлонскиот кабел за брзо полнење за iPhone и Android
zoom_in

Hunmui Auto го прекина најлонскиот кабел за брзо полнење за iPhone и Android

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

【Автоматско намалување на најлонскиот кабел за брзо полнење】 Автоматско намалување на најлонениот кабел за брзо полнење е паметен дизајн на кабел Електричниот проток автоматски ќе се прекине кога телефонот е целосно наполнет за да избегне проблем со прегревањето и да ја подобри безбедноста за полнење. 【Технологија за брзо полнење】 Автоматско намалување на најлонскиот кабел за брзо полнење со напредната технологија за полнење, телефонот ќе ви биде наплатен со брза и конзистентна стапка без да му наштети на батеријата. 【Светло за полнење на трепкање】 Постојат светлосни светла што делуваат како потсетник за да ви овозможат да го забележите нивото на батеријата. Со потсетник за светло, можете да го известите процесот на полнење и да ја подобрите безбедноста за полнење. 【Трајлив памучен кабел】 Кабелот за полнење е покриен со висококвалитетна најлонска ткаенина која е издржлива и анти-солза за да се заштити кабелот од штети. 【Попуст】 сет за полнење, повеќе уреди може да се наплатат во исто време。. 【Автоматско намалување на најлонскиот кабел за брзо полнење】 Автоматско намалување на најлонениот кабел за брзо полнење е паметен дизајн на кабел. Електричниот проток автоматски ќе се прекине кога телефонот е целосно наполнет за да избегне проблем со прегревањето и да ја подобри безбедноста за полнење. 【Технологија за брзо полнење】 Автоматско намалување на најлонскиот кабел за брзо полнење со напредната технологија за полнење, телефонот ќе ви биде наплатен со брза и конзистентна стапка без да му наштети на батеријата. 【Светло за полнење на трепкање】 Постојат светлосни светла што делуваат како потсетник за да ви овозможат да го забележите нивото на батеријата.

Поврзани производи..