• Свеж
Маалја Ремен + случај за Apple Watch Ултра Бенд 49mm 44mm 42mm 38mm 40mm Браник Случај Солиден Мажи Бендови за Iwatch Серија 8 7 6 5 4 3 СЕ
zoom_in

Маалја Ремен + случај за Apple Watch Ултра Бенд 49mm 44mm 42mm 38mm 40mm Браник Случај Солиден Мажи Бендови за Iwatch Серија 8 7 6 5 4 3 СЕ

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Земја Како Што Е Означено КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен За серијата Apple Watch ултра, Ултра тенок заштитен случај со заштитник на екранот овозможува брза и лесна инсталација, Совршено одговара за вашиот часовник. МАТЕРИЈАЛ : Издржлив компјутер И пет материјал покријте го екранот И рабовите Целосниот капак заштитете го вашиот часовник спречува гребнатини и абење. ДИЗАЈН Паметен дизајн овозможува пристап до сите контроли, копчиња, сензори и карактеристики на apple watch. Наполнете директно, не треба да ја соблекувате куќиштето на часовникот. ЗАШТИТНИК НА ЕКРАНОТ : заштитникот на екранот за миленичиња може постојано да се брише со крпа за очила, за да се обезбеди јасност на екранот без да влијае на повторната употреба. (СОВЕТИ) : овие случаи не се водоотпорни, не поддржуваат додека пливате. Ако заборавитеда го соблечете, или користењето на овој производ во теретана или спортски активности може да предизвика влагата да биде заробена помеѓу овој производ и екранот на часовникот. Вие само треба да се избрише со очила крпа. Земја Како Што Е Означено. КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен За серијата Apple Watch ултра, Ултра тенок заштитен случај со заштитник на екранот овозможува брза и лесна инсталација, Совршено одговара за вашиот часовник. МАТЕРИЈАЛ : Издржлив компјутер И пет материјал покријте го екранот И рабовите Целосниот капак заштитете го вашиот часовник спречува гребнатини и абење.

Поврзани производи..