• Свеж
Panduit ECF3EI-E Крајната капа што одговара за LD3 Raceway
zoom_in

Panduit ECF3EI-E Крајната капа што одговара за LD3 Raceway

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Поклопување на капакот на крајот на капакот на низок напон Обезбедете иновативно и задоволувачко канцелариско опкружување. Одржувајте ја визијата за да се овозможи иден раст на бизнисот. Овозможете нови паметни уреди. Заштедете ограничени ресурси. Коаксијални-кабрили. Коаксијални-кабрили. Panduit PCM-1-16 претходно печатена картичка за жица, винилна крпа, 0. 50-инчен L, само 1-16 само легенда (5-пакет). Објектот и мрежните тимови се соочуваат со предизвик да ги градат или реконструираат своите згради на претпријатијата. Производите на Surface Raceway обезбедуваат максимална флексибилност за рутирање, заштита и прикривање на бакар со високи перформанси, глас, видео, оптички влакна и електрични жици во рамките на секое опкружување на претпријатието до : .

Поврзани производи..