• Свеж
ЈИИСУ Ht5 Hd Паметна Нараквица Паметен Часовник Крвен Притисок Телесна Температура Паметен Часовник Bluetooth Повик Фитнес НАРАКВИЦА UT1
zoom_in

ЈИИСУ Ht5 Hd Паметна Нараквица Паметен Часовник Крвен Притисок Телесна Температура Паметен Часовник Bluetooth Повик Фитнес НАРАКВИЦА UT1

DEN 527.84

Стока
check Во продавницата

Алуминиумска Легура Предвремено затворање. Ht5 Hd Паметна Нараквица Паметен Часовник Крвен Притисок Телесна Температура Паметен Часовник Bluetooth Повик Фитнес Нараквица Карактеристика : Bluetooth Повик,1.57 Hd Дисплеј Голем Екран, Мерење На Телесната Температура, Поврзете Го Часовникот И Апликацијата Еднаш, Средна Рамка Од Алуминиумска Легура, Дизајн На Ултра Тесна Рамка, Дебелина Од 1. Спецификација На Производот : Производ. Име : Ht5 Smartwatchbluetooth : 5 5.0 Екран Дисплеј : 1.57 Инчи, 200*320 Ips Дисплеј Физичко Копче : 1 Копче Батерија : 180mah Полимер Пристаниште За Полнење батерии : 2pin Напрсток Интерфејс Материјал : Ширина На Алуминиумска Легура : 22mm Силиконски Ремен (Отстранлив И Заменлив)Водоотпорно Ниво : Ip67bluetooth Растојание : 10mcharging. Време : 2 поддржан Систем : Forandroid 5.2 Или Погоре, Поддржува Bluetooth 4.4 Size Systemproduct Големина На Производот : 46.5 Mm*10mmproduct Боја : Црна, Зелена, Сребрена, Розова, Blueproduct Функција : Бирање : Вградени 5 Бирања, Прилагодено Часовник Лице, Бирање На Пазарот Основни Вештини : Информации За Уредот, Затемнување, Подигнете Го Зглобот И Светла Scr. En, Ресетирај, Не Вознемирувај Режим, Прикажување На Времето Bluetooth Повик : Поврзете 1 Пат, Bluetooth Повик, Гледајте Телефонски Именик Управување Со Здравјето : Следење На Вежбање, Следење На Спиењето, Откривање На Отчукувањата на Срцето, Тест На Крвниот Притисок, Тест За Кислород Во Крвта, Вежби За Дишење, Спортски Режим, Поставки За Мерење На Телесната Температура : Будилник, Седе. ntar Потсетник, Цел Потсетувањеинформации Притисни : Дојдовен Повик (Поддршка Повик Неми, Одбивање Повик), Смс (Прикажува Мобилен Телефон Притисни Смс И Пораки За Апликација)Функција На Апликација : Стоперка, Далечинска Фотографија, Контрола На Музика, Временски Услови, Социјално Споделување, Спиење На Екранот (5 S-15 S), Надградба На Фирмверот (Фирмверот На Часовникот може Да се Надгради Преку. Уф Апликација)Поддржан Јазик : Јазик На Апликација : Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, англиски, француски, германски, Јапонски, шпански, италијански, руски, чешки, португалски, турски, грчки, Виетнамски, Тајландски, germanпски, полски, холандски, Латински Данска Романски Пакет Листа : 1 * Ht5 Паметен Часовник1 * Usb Кабел За Полнење1 * Упатство За Употреба1 * Оригинален Бо. Алуминиумска Легура. Предвремено затворање. Ht5 Hd Паметна Нараквица Паметен Часовник Крвен Притисок Телесна Температура Паметен Часовник Bluetooth Повик Фитнес Нараквица Карактеристика : Bluetooth Повик,1.57 Hd Дисплеј Голем Екран, Мерење На Телесната Температура, Поврзете Го Часовникот И Апликацијата Еднаш, Средна Рамка Од Алуминиумска Легура, Дизајн На Ултра Тесна Рамка, Дебелина Од 1. Спецификација На Производот : Производ. Име : Ht5 Smartwatchbluetooth : 5 5.0 Екран Дисплеј : 1.57 Инчи, 200*320 Ips Дисплеј Физичко Копче : 1 Копче Батерија : 180mah Полимер Пристаниште За Полнење батерии : 2pin Напрсток Интерфејс Материјал : Ширина На Алуминиумска Легура : 22mm Силиконски Ремен (Отстранлив И Заменлив)Водоотпорно Ниво : Ip67bluetooth Растојание : 10mcharging.

Product :

Поврзани производи..