• Свеж
Лакрос Цел Кулер Чаша Нерѓосувачки Челик Изолирани Може Ладилници Држач Гимнастик Со Капаци За Жени Мажи Подароци
zoom_in

Лакрос Цел Кулер Чаша Нерѓосувачки Челик Изолирани Може Ладилници Држач Гимнастик Со Капаци За Жени Мажи Подароци

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено. Изработена од висококвалитетен материјал, оваа поладна чаша е силна и издржлива. Уникатно дизајниран да ги одржува ладните пијалоци ладни за да можете да уживате во вашите конзервирани ладни пијалоци долго време. Една големина на нашиот мал држач за чаши : должина на чаша : 4,1 инчи * должина на дното : 3 инчи * должина на силиконска подлога : 1 инч, погоден е за повеќето шишиња, можете да истурите пијалоци во него и да го користите како чаша. Поладна чаша со стилски дизајн, многу погодна за дома, канцеларија, кампување, Р., бар, хотел, забава, одмор, плажа, патување на меден месец итн., роденден, Денот на Вљубените, Божиќ како подарок за себе, љубовник, семеен симпатичен подарок. Големината на чашата за ладење се мери рачно, и нормално е грешката да биде 1-2 см. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Ве молиме бидете сигурни да купите. Нерѓосувачки челик. Произведено во САД Или Увезено. Изработена од висококвалитетен материјал, оваа поладна чаша е силна и издржлива. Уникатно дизајниран да ги одржува ладните пијалоци ладни за да можете да уживате во вашите конзервирани ладни пијалоци долго време. Една големина на нашиот мал држач за чаши : должина на чаша : 4,1 инчи * должина на дното : 3 инчи * должина на силиконска подлога : 1 инч, погоден е за повеќето шишиња, можете да истурите пијалоци во него и да го користите како чаша.

Поврзани производи..