• Свеж
Багажник За Складирање Кујна Решетка За Зеленчук Ротирачка Корпа За Складирање Овошје Зеленчук, Решетка За Складирање Во Кујна-Стои 3/4/5 Ниво, Полица за Складирање ?
zoom_in

Багажник За Складирање Кујна Решетка За Зеленчук Ротирачка Корпа За Складирање Овошје Зеленчук, Решетка За Складирање Во Кујна-Стои 3/4/5

DEN 993.60

Стока
check Во продавницата

[Ротирачка Корпа] - дизајн На ротирачка корпа, попогодно е да се прима подиректноротарно за да се добие поудобно, употреба разновидно; растојанието на слојот се зголемува од двете страни на заштитата на оградата за заштита на стоката не слајд, посигурно [Погоден за Повеќе Сцени] - Ставете ја дневната соба, убави и лесни практичниплодните закуски лесно се чуваат и уредно се поставуваат; Ставете ја бањата, Тоа Е Сценографијата Не Е неуредна, не треба да ја чистите бањата. [Материјал] - решетката за складирање е изработена од висококвалитетни материјали од јаглероден челик, силно носење, кое е издржливо, водоотпорно и отпорно на ' рѓа. [360° Ротација] - има четири ротирачки тркала од 360 степени, две тркала со сопирачки, погодни за движење и паркирање насекаде . [Нема Потреба Да Се Инсталира]-едноделен дизајн без инсталација, лесен за употреба. [Ротирачка Корпа] - дизајн На ротирачка корпа, попогодно е да се прима подиректноротарно за да се добие поудобно, употреба разновидно; растојанието на слојот се зголемува од двете страни на заштитата на оградата за заштита на стоката не слајд, посигурно. [Погоден за Повеќе Сцени] - Ставете ја дневната соба, убави и лесни практичниплодните закуски лесно се чуваат и уредно се поставуваат; Ставете ја бањата, Тоа Е Сценографијата Не Е неуредна, не треба да ја чистите бањата. [Материјал] - решетката за складирање е изработена од висококвалитетни материјали од јаглероден челик, силно носење, кое е издржливо, водоотпорно и отпорно на ' рѓа. [360° Ротација] - има четири ротирачки тркала од 360 степени, две тркала со сопирачки, погодни за движење и паркирање насекаде .

Material:
Carbon steel
Color:
Black
Size:
3 Tier:
60cm
4 Tier:
75cm
5 Tier:
90cm
Package includes:
1 x Rolling kitchen cart:
4 x Wheels:
Note:
- Because it is measured manually, there will be an error of 1-3cm.:
- Only one storage shelf is included, no other decorative items are included. :

Поврзани производи..