• Свеж
Ниујао 3 Нивоа Преклоплива Единица За Полици Со Тркала, Самостојна Метална Полица За Складирање Тешки Полици За Стоење Единици За Домашна Кујна Пекари Плакар Остав
zoom_in

Ниујао 3 Нивоа Преклоплива Единица За Полици Со Тркала, Самостојна Метална Полица За Складирање Тешки Полици За Стоење Единици За Домашна Кујна

DEN 1752.96

Стока
check Во продавницата

● 3 Нивоа На Преклопливи Стоечки Полици Единици Димензии : 28 "Л х 14 ● единицата за полици е дизајнирана со тркала, така што може лесно да се помести дури и кога се чуваат тешки предмети без да се трошат многу напор за да се отстрани. Единицата за стоење на полици може да се смени во секое време и може да се преклопи за складирање кога не е потребно. ● Единицата за полици е изработена од материјал од нерѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив. Површината е обложена со прав, анти- ' рѓа и антикорозија. Металната рамка усвојува триаголна структура за подобрување на носивоста и стабилноста. Бидејќи може да издржи тешки товари, совршен за Трпезарија, дневна соба, работна соба, помошна просторија, бања, канцеларија, супермаркет, библиотека, алатки, опрема за фитнес во теретана, спортска опрема. Оваа метална полица може да помогне да заштедите простор. ● Лесен За Склопување : Потребно Е Лесно склопување, доаѓа со инструкции и алатки.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Со уникатен концепт за дизајн, Мебелот НИУЈАО може да обезбеди поголем интерес за вашата куќа отколку традиционалниот мебел, повеќе избори се погодни за разни типови соби, создаваат модерен мебел во природа и уживаат во прекрасен живот во квалитет! Информации за производот Категорија : Полица /Единица За Полици Што Се Преклопуваат /Единици За Стоечки Полици /Полици За Складирање /Единици За Фиоки За Складирање /Пловечки Полици Стил : Индустриски Тип На Производ : Етагере Ориентација : Хоризонтален ,Вертикален Материјал На Рамката : Челичен Материјал На Полицата : Метална Боја : Бели Димензии Вкупна Должина - Страна На Страна : 28 инчи (71 см) Вкупна Ширина На Масата - Предна До Задна : 14,4 инчи (36,5 см) Целокупна Висина На Масата - Врвот До долу : 34,3 Инчи (87 См) Карактеристики Употреба : Трпезарија, Дневна Соба, Работна Соба, Помошна Просторија, Бања, Канцеларија, Супермаркет, Библиотека, Алатки, Опрема За Фитнес Во Теретана, Спортска Опрема.

Поврзани производи..