• Свеж
Клипот Топката W / Надвор Заклучување 3/8 - 16 5/8 PK 5
zoom_in

Клипот Топката W / Надвор Заклучување 3/8 - 16 5/8 PK 5

DEN 143.84

Стока
check Во продавницата

ТЕ-КО 52916Х Клип Топка W / Надвор Заклучување 303 Топчест Материјал Од Нерѓосувачки Челик 440 Нерѓосувачки Челик 302/304 Ширина На Нерѓосувачко Тело 3/8 Во Должина На Телото 5/8 Во Големина На Топка 0,187 Во Патување Со Топка 0,048 Во 3/8-16 6,00 Почетна 21,00 Конечна Функција Најмала И Најлесна Пролет Натоварена Измисли Страна Толерантна Контролирана Количина На Пакетот На Крајните Сили 5

Поврзани производи..