• Свеж
Семејно Пакување Вреќи За Отпадоци/Вреќи За Ѓубре, Вреќи За Ѓубре Од 4 Литри/Кеси За Ѓубре За Бања, Спална Соба, Канцеларија, Автомобил, Кујна, Дом,Градина,Тревник
zoom_in

Семејно Пакување Вреќи За Отпадоци/Вреќи За Ѓубре, Вреќи За Ѓубре Од 4 Литри/Кеси За Ѓубре За Бања, Спална Соба, Канцеларија, Автомобил,

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

?●КОЛКУ ПОВЕЌЕ КУПУВАТЕ-ТОЛКУ ПОВЕЌЕ ШТЕДИТЕ● : ние Сме професионален производител на кеси за ѓубре, толку повеќе купувате истовремено, толку повеќе пари можете да заштедите ?●Мерење со НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ : 4 литри големина на вреќа за отпадоци : Л : 17 инчи,Ч : 18 инчи, дебелина е 0,7 мил за слој, 42 брои по ролна, 2 ролни, вкупно 84 брои = нето тежина околу 1,6 фунти, тешки вреќи за ѓубре со најдобра вредност за заштедете ги вашите пари. ?●ЦВРСТ И СИЛЕН€ : квалитетот на малите кеси за отпадоци 4 галони се доволно цврсти за секојдневните барања на домаќинствата и секојдневните барања. Изработени од издржлив материјал затоа, не грижете се да го изгубите ѓубрето на патот. Овие проѕирни мали вреќи за ѓубре сигурно спречуваат протекување и солзи, не рипувајте лесно. ?●ДИЗАЈН на ВРВКА за ВЛЕЧЕЊЕ : Различен со друга кеса за ѓубре, лесен за употреба и нема да ви ја исчисти раката од прашина. Кесите за отпадоци држат повеќе од 20% простор од обичните кеси на врвот на торбата. ?●ИМА ШИРОК СПЕКТАР на НАМЕНИ€ : не само што може да заврши одлична работа како мала кеса за ѓубре за бања, кујна, канцеларија, спална соба, отворено, автомобил, отпадоци од домашни миленици и отстранување пелени за бебиња, туку и идеална опција за чување сезонски предмети и облека. ?●ЕКО КЕСИ за ЃУБРЕ q : Изработени Од еколошки материјал, без мирис, без кршливи, потрајни, безбедни за употреба. Карактеристика : + - кујнски и канцелариски кеси за отпадоци со Врвки за Влечење-капацитет од 4 галони. Совршен за кујнски и отпад од домаќинството. ● - 0,7 Мил Дебелина, доволно за секојдневна употреба.

Поврзани производи..