• Свеж
Лабораториски Микроскоп ОПРЕМА 4X 10X 20X 40X 60X 100x Микроскоп Објектив Објектив Ахроматски Објективен Микроскоп Додатоци
zoom_in

Лабораториски Микроскоп ОПРЕМА 4X 10X 20X 40X 60X 100x Микроскоп Објектив Објектив Ахроматски Објективен Микроскоп Додатоци

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Стандардна нишка за Биолошки микроскоп Тип : Микроскоп ахроматски Објектив. Додатоците За Микроскоп Користат Висококвалитетни Материјали, Издржливи, Стабилни Перформанси, Клиентите Можат Лесно Да Го Користат. Имаме Многу Видови Додатоци За Микроскоп, Ве Молиме Контактирајте Не. Ние Се Стремиме Да Ви Обезбедиме Најквалитетен Производ И Најдобро Искуство На Клиентите. Стандардна нишка за Биолошки микроскоп. Тип : Микроскоп ахроматски Објектив. Додатоците За Микроскоп Користат Висококвалитетни Материјали, Издржливи, Стабилни Перформанси, Клиентите Можат Лесно Да Го Користат. Имаме Многу Видови Додатоци За Микроскоп, Ве Молиме Контактирајте Не. Ние Се Стремиме Да Ви Обезбедиме Најквалитетен Производ И Најдобро Искуство На Клиентите. Карактеристики : Зголемување : 4x/10 X/20 X(S)/40 X(S)/60 X(S)/100xmounting големина : 20.2 mm Material : прецизност бакар core Tube должина : 160mmstandard дебелина на покритие стакло 0.17 mm●ЗАБЕЛЕШКА ние сме посветени на обезбедување на клиенти со висок квалитет на производи и задоволителни услуги. ако не сте целосно задоволни, ве молиме слободно контактирајте не во секое време.

Поврзани производи..