• Свеж
Одговор На Паметниот Часовник јуса/Остварете Повици, текстови и звучници |со 2 ремени |1.86 HD цел екран |Асистент За ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА |Андроид Паметен Часовник&з
zoom_in

Одговор На Паметниот Часовник јуса/Остварете Повици, текстови и звучници |со 2 ремени |1.86 HD цел екран |Асистент За ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА

DEN 238.40

Стока
check Во продавницата

ЈУСА ПАМЕТЕН ЧАСОВНИК СО BLUETOOTH ТЕЛЕФОНСКИ ПОВИЦИ И СО 2 РАЗЛИЧНИ РЕМЕНИ : Нашиот најнов Паметен Часовник Синхронизирајте го адресарот користејќи го вашиот мобилен телефон и можете да одговарате и да остварувате повици преку звучникот или слушалките. Контролирајте ги сите карактеристики со интелигентниот глас и многу повеќе. БАТЕРИЈА, ГПС И ПАМЕТНИ ИЗВЕСТУВАЊА : 5-7 батерии денови на редовна употреба и 30 дена во мирување, и само ќе треба да го наполните 2 часа! Само преземете Ја Апликацијата и ќе ги добиете сите ваши известувања за социјалните медиуми и здравствени податоци во Вашиот Паметен Часовник. Ништо нема да пропуштите!. ПОВЕЌЕ ОД 20 СПОРТСКИ РЕЖИМИ, РАЗЛИЧНИ ФУНКЦИИ & IP67 ВОДООТПОРЕН : Нашиот Паметен Часовник нуди голема спортска листа. Само треба да ги изберете вашите омилени и да започнете да вежбате и да добивате здрав живот : ) вашите податоци ќе бидат снимени и анализирани во реално време. Исто така, ви дава многу различни функции за живописен живот, како ШТО СЕ QR скенирање на кодови, игри, светлина, часовник, калкулатор, обука за дишење, будилник, музика, далечински управувач на камерата, пронајдете мобилен, повеќејазичен, QR код на социјалните медиуми.85 HD ЦЕЛ ЕКРАН ДО РАБОТ : голем екран со Висока дефиниција со висока резолуција, 2.5 D закривен стаклен екран, мазност и одлична текстура. Повеќе од 1000 различни бирања за преземање и исто така можете да ја изберете вашата омилена фотографија и да ја направите позадина. Овој Паметен Часовник нуди и 10 различни комплети стајлинг на менито. 24-ЧАСОВНО СЛЕДЕЊЕ НА ЗДРАВЈЕТО : ќе ги контролирате сите ваши здравствени податоци преку Вашиот Паметен Часовник.

Поврзани производи..