• Свеж
Тит Држач За Монтирање На Винч, Тешка Плоча За Монтирање На Работењето На Винчот, Плоча За Монтирање На Винч За Приколки, АТВ, Камиони И Возило
zoom_in

Тит Држач За Монтирање На Винч, Тешка Плоча За Монтирање На Работењето На Винчот, Плоча За Монтирање На Винч За Приколки, АТВ,

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

цинк-позлата €Супер Дизајн : држачот за винч е погоден за рачни макари од 600 фунти до 3500 фунти.Овој држач за монтирање на винч е изработен од висококвалитетен челик.Плочата за монтирање на рачниот винч има цврста завршна облога за прскање за врвна издржливост и може да спречи ' рѓа. #Одлична Идеја : Плоча за монтирање На Винч за да и помогнете на раката да се монтира достапна на земја или на ѕид, совршена за приколка за брод, камиони, АТВ. #Лесен За Инсталирање : само цврсто монтирајте ја оваа плоча на земја или ѕид, а потоа монтирајте го винчето на друга страна од оваа плоча. Обрнете Внимание : ве Молиме проверете дали вашиот винч и чинија се цврсти и безбедни без разлика каде ќе ги инсталирате. 100% Гаранција За Задоволство : ние ќе ви ги вратиме парите ако не сте 100% задоволни со овој производ, ве Молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе ви обезбедиме совршено решение.

Поврзани производи..