• Свеж
Делови/Додатоци за замена За да одговараат На Орбитата За Шетач За Бебиња И Производи За Седишта За Автомобили За Бебиња, Мали Деца и Деца
zoom_in

Делови/Додатоци за замена За да одговараат На Орбитата За Шетач За Бебиња И Производи За Седишта За Автомобили За Бебиња, Мали Деца и Деца

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Внатрешен Материјал : Руно за да го загрее детето Материјал за школка : Оксфордска Ткаенина која е отпорна на вода. Двоен патент за лесно поставување и отстранување на детето. оваа густа мафта за стапала ќе го одржува вашето дете топло и удобно преку оние ладни есенски, зимски и пролетни утра. Совршен за зимски ладни утрински или вечерни прошетки и за снег. Оваа густа мафта за стапала ќе го одржува вашето дете топло и удобно преку оние ладни есенски, зимски и пролетни утра. Совршен за зимски ладни утрински или вечерни прошетки и за снег.

Поврзани производи..