• Свеж
Извлечете ја шината за облека 26-61 см, шипка за плакари што може да се прошири, железничката облека за гардероба, решетката за организатор на плакари за панталони и п?
zoom_in

Извлечете ја шината за облека 26-61 см, шипка за плакари што може да се прошири, железничката облека за гардероба, решетката

DEN 2802.40

Стока
check Во продавницата

【Материјал】 Оваа висечка шипка за висина е изработена од тешки алуминиум и ABS Engineeplastic база, сè уште работи стабилно по десетици илјади тестови за притискање и влечење, лесен за чист, траен и долг животен век 【Висока оптоварување-голема моќност】 Нашите производи можат да носат тежина од 25 килограми, за да можете да ја обесувате облеката со доверба. 【Направете го животот полесен】 Нашите закачалки за повлекување го олеснуваат вашиот живот. Кога барате облека, можете да ја извадите шината за облека за да можете да ја видите облеката на прв поглед, што е поудобно, секоја шипка за влечење на кабинетот може да работи самостојно без мешање. 【Зачувајте простор за плакарот】 Тоа е мултифункционален плакарот за плакари, која може да ви ја обеси облеката, вратите, марамите, не само вашите пантолони, тоа го прави максимално користење на просторот, така што ќе заштеди доволно простор за други намени. Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за складирање, а може да се користи и во кујната или бањата. Тоа направи употреба на простор. 【Материјал】 Оваа висечка шипка за висина е изработена од тешки алуминиум и ABS Engineeplastic база, сè уште работи стабилно по десетици илјади тестови за притискање и влечење, лесен за чист, траен и долг животен век. 【Висока оптоварување-голема моќност】 Нашите производи можат да носат тежина од 25 килограми, за да можете да ја обесувате облеката со доверба. 【Направете го животот полесен】 Нашите закачалки за повлекување го олеснуваат вашиот живот. Кога барате облека, можете да ја извадите шината за облека за да можете да ја видите облеката на прв поглед, што е поудобно, секоја шипка за влечење на кабинетот може да работи самостојно без мешање. 【Зачувајте простор за плакарот】 Тоа е мултифункционален плакарот за плакари, која може да ви ја обеси облеката, вратите, марамите, не само вашите пантолони, тоа го прави максимално користење на просторот, така што ќе заштеди доволно простор за други намени. Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за складирање, а може да се користи и во кујната или бањата.

Поврзани производи..