• Свеж
Јуманменг Полупроводнички Радијатор-Држач За Магнетни Таблети 2 во 1, Држач За Таблети Со Прилагодлив Држач ЗА ТАБЛЕТИ СО Вентилатор ЗА Ладење Во Боја НА RGB, Држач За
zoom_in

Јуманменг Полупроводнички Радијатор-Држач За Магнетни Таблети 2 во 1, Држач За Таблети Со Прилагодлив Држач ЗА ТАБЛЕТИ СО Вентилатор ЗА Ладење

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

УНИВЕРЗАЛНА МОНТАЖА НА МАГНЕТНИ ТАБЛЕТИ : Држачот За Јазичиња е универзално решение за монтирање на таблети Монтажата на таблетот ќе се закачи на која било метална површина. Користете го вашиот таблет каде сакате и сепак добијте го најдобриот агол на гледање благодарение на прилагодливото куќиште на топката во магнетната монтажа. ВРВЕН ДИЗАЈН : Магнетната Монтажа На Монтирање располага со повеќето таблети од 7" до 13" со или без случаи. Еден прилагодлив дизајн е се што ви треба за монтирање таблети со различна големина. Дизајнот на засекот на секој раб НА сечилото НА вентилаторот НА РГБ може ефикасно да ја намали бучавата од ветерот. ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : држач за Ipad Pro изработен од исклучително тврд и издржлив алуминиумски материјал, силиконската подлога против лизгање и гребење му обезбедува на вашиот i Pad сеопфатна нега. Без разлика како ќе го навалите или ротирате држачот за таблети, вашиот уред останува на место. Користете го вашиот таблет со доверба. РГБ ВЕНТИЛАТОР : абс материјал, за да се обезбеди издржливост, исцрпеност и да се задржи светлината во најдобра светла состојба долго време.Магнетниот држач за држач За ipad Pro има убава, елегантна, минималистичка површина за да оди со вашата извонредна работна атмосфера. ТИВОК ДИЗАЈН : структурата на хидрауличното лежиште со ниско триење го прави вентилаторот на куќиштето на компјутерот бесшумен, волуменот на воздухот е поголем за тивко работење без да се жртвуваат перформансите. "Име на производот : Полупроводнички Радијатор-Магнетна Заграда 2 во 1, Прилагодлив Столб За Таблети Со ВЕНТИЛАТОР ЗА Ладење Со СВЕТЛО Во БОЈА НА РГБ, Држач За Таблети Компатибилен со IPAD/IPAD PRO и мобилен телефон.

Поврзани производи..