• Свеж
Нов Лон0167 1-инчен До 19мм Квадратен Погонски Адаптер 80мм Должина ЦР-Мо Челичен Црн Ударен Штекер (1 Зол бис 19 мм-Адаптер фур квадратиш лауферке 80 мм Ленге ЦР-МО-стал шв?
zoom_in

Нов Лон0167 1-инчен До 19мм Квадратен Погонски Адаптер 80мм Должина ЦР-Мо Челичен Црн Ударен Штекер (1 Зол бис 19 мм-Адаптер

DEN 427.68

Стока
check Во продавницата

1 инч до 19мм квадратен погонски адаптер Изработен од ЛЕГИРАН челик ЦР-МО со третман со фосфатирање. Погоден за тешки пневматски алатки. Зголемете го вртежниот момент, лесно затегнат и олабавен прицврстувач (Ерхен Сие дас Дремомент и зиен Сие ден локерен вершлус лајхт фест. Помош за заштита на желбата на прицврстувачот, намалување на лизгањето(Хелфен Сие мит, ден Дорн Де Вершлус зу шуцен, редузиерен Сие дас Шлајдерн. 1 инч до 19мм квадратен погонски адаптер. Изработен од ЛЕГИРАН челик ЦР-МО со третман со фосфатирање. Погоден за тешки пневматски алатки. Зголемете го вртежниот момент, лесно затегнат и олабавен прицврстувач (Ерхен Сие дас Дремомент и зиен Сие ден локерен вершлус лајхт фест. Помош за заштита на желбата на прицврстувачот, намалување на лизгањето(Хелфен Сие мит, ден Дорн Де Вершлус зу шуцен, редузиерен Сие дас Шлајдерн. 1-инчен До 19мм Квадратен Погонски Адаптер 80мм Должина ЦР-Мо Челичен Црн Ударен Приклучок1.Изработен од ЛЕГИРАН челик CR-MO со третман со фосфатирање, одлични перформанси во антимонополска и отпорност на корозија.Овој приклучок за удар е погоден за тешки пневматски алатки.Зголемете го вртежниот момент, лесно затегнат и олабавен прицврстувач.Помош за заштита на желбата на прицврстувачот, намалување на лизгањето.Спецификација : Име На Производ : Содржина На Пакетот За Удар : 1 x Приклучок За Влијание : 512g Material : CR-MO Челик : Black Dimension : 45 x 80mm/1,8-инчен x 3,15-инчен(Макс.

Product Name:
Impact Socket
Package Content:
1 x Impact Socket
Weight:
512g
Material:
CR-MO Steel
Color:
Black
Dimension:
45 x 80mm/1.8-inch x 3.15-inch(Max.D*Total L)
Square Hole Size:
25.4 x 25.4mm/1-inch x 1-inch(L*W), 19 x 19mm/0.75-inch x 0.75-inch(L*W) 
Description in German:
1 Zoll bis 19 mm-Adapter für quadratische Laufwerke 80 mm Länge CR-MO-Stahl schwarzer Stecksockel:
1 Zoll bis 19 mm quadratischer Laufwerksadapter:
Hergestellt aus CR-MO-Legierungsstahl mit Phosphatierungsbehandlung:
Geeignet für schwere Pneumatik:
Erhöhen Sie das Drehmoment und ziehen Sie den lockeren Verschluss leicht fest:
Helfen Sie mit, den Dorn des Verschlusses zu schützen, reduzieren Sie das Schleudern:

Поврзани производи..