• Свеж
Тешки Сидра За Врзување Прстени За Сузуки Џимни JB64 JB74W 2019 2020 2021 2022 2023 Багажникот Товар Нерѓосувачки Челик Сребро
zoom_in

Тешки Сидра За Врзување Прстени За Сузуки Џимни JB64 JB74W 2019 2020 2021 2022 2023 Багажникот Товар Нерѓосувачки Челик Сребро

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

1 ●ПОГОДЕН ЗА ЏИМНИ ● Сидра за Врзување За Сузуки Џимни JB64 JB74 W 2019 2020 2021 2022 2023.€ПОДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ ● Робустен Полиран Прстен Од Нерѓосувачки Челик Заврши Капацитет На Оптоварување Над 50 килограми.●СТИЛСКИ ИЗГЛЕД И ФУНКЦИОНАЛНИ ДОДАТОЦИ ●Врзете Ги Надолу Во Вашиот Камион/ Џини Багажникот/ Карго Област Прстени Додадете Сидро Поени за Закотвување На Товарната Мрежа или Ремени.●ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА €Многу Лесен за Употреба, Поправете со Соодветни Завртки.●ВКЛУЧЕН Е ПАКЕТ 10 Парчиња Врзана Прстенеста Тока За Сузуки Џими ЈБ64 ЈБ74В 2019 2020 2021 2022 2023. Сидра За врзување За Сузуки ЏИМНИ JB64 JB74 W 2019 2020 2021 2022 2023. Сидра За врзување За Сузуки ЏИМНИ JB64 JB74 W 2019 2020 2021 2022 2023. Опис на производот : Спецификација : ВКЛОПУВАЊЕ : СУЗУКИ ЏИНИ 2019 2020 2021 2022 2023 Врзете Ги Падовите Во вашиот Камион/ Џими багажникот/ Прстените на Товарниот Простор додаваат сидро точки за закотвување на товарната мрежа или ремени. Вклучен пакет : Вклучува : 10 парчиња Врзете Ја Бравата О-Прстен/Д-Плоча.

Поврзани производи..