• Свеж
ДОИТУЛ 40 Парчиња Хартиени Салфетки Украсни Гарнитури За Коктели Хартиени Крпи Во Боја Божиќна Забава Производи Од Хартија Салфетки Од Снегулки Хартија Божиќни Ха?
zoom_in

ДОИТУЛ 40 Парчиња Хартиени Салфетки Украсни Гарнитури За Коктели Хартиени Крпи Во Боја Божиќна Забава Производи Од Хартија Салфетки Од

DEN 1236.80

Стока
check Во продавницата

Божиќни Коктел Салфетки : Широки Апликации : Може да се постават на вашите трпезариски маси, соблекувални и како празнични прослави и како украси за забави, Печатени Божиќни Салфетки : Симпатичен Дизајн : со прекрасниот дизајн На Божиќната снегулка, салфетките се полни Со божиќна атмосфера. Божиќна Вечера Салфетки Хартија : Мулти - : салфетките можат да бидат како обична салфетка дома, а исто така многу погодни за оброци, коктели, пијалоци,. Божиќ Хартија Вечера Салфетки : Голем божиќ партија фаворизира особено за деца роденден. Хартија Коктел Салфетки Божиќ : Печатени Божиќ снегулка салфетки хартија, многу уникатен и симпатична. Пакетот Вклучува 40 х Божиќни салфетки За Снегулки Карактеристики - Големина : Прибл. 33х33см (расклопена големина) хартиени крпи во боја. - Изработен од еколошки хартиен материјал и безбеден за употреба божиќни салфетки. - Печатени Божиќ снегулка салфетки хартија, многу уникатен И симпатична Божиќ Партија Хартија Производи. - Прекрасниот дизајн На Божиќни снегулки го прави различен од традиционалните салфетки за божиќни хартиени салфетки. - Боја : како што е прикажано божиќ партија салфетки. - Материјал : Дрво Пулпа Хартија Коктел Салфетки Божиќ. - Одлични фаворити За Божиќна забава особено за Деца Роденденски Божиќни Хартиени Крпи.

Поврзани производи..