• Свеж
Држач за боксови И Монтирање Компатибилен Со Леново јога 7и - Компактен Држач За Лаптоп За Брз Прекинувач, Пренослив, Држач За Гледање Со Повеќе Агли - Метално Сребро
zoom_in

Држач за боксови И Монтирање Компатибилен Со Леново јога 7и - Компактен Држач За Лаптоп За Брз Прекинувач, Пренослив, Држач За Гледање Со Повеќе

DEN 319.20

Стока
check Во продавницата

? [СЕКОЈ АГОЛ ПОКРИЕН] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со леново јога 7и (16 во - 82УФ) Погледнете го екранот на вашата јога 7и (16 во - 82УФ) од ЕДЕН од ШЕСТЕ достапни агли. Променете го аголот за најдобро да одговара на вашите потреби. ? [НЕЛИЗГАЧКИ СТИСОК] Направен Со гумени стапала за да спречи лизгање за време на важни состаноци за зумирање, пишување есеи и што друго треба да постигнете. ? [МАЛА ТЕЖИНА] Се Преклопува на само 1,5 во х 10во пренослива форма за лесно патување. ? [ЦВРСТА] Силна алуминиумска легура и силикон ги одржуваат уредите стабилни и безбедни. ? [ПАМЕТНА ТЕХНОЛОГИЈА] Задниот дел на штандот е отворен за да овозможи циркулација на воздухот, така што вашата јога 7i (16 во - 82 UF) не се прегрее. ? [СЕКОЈ АГОЛ ПОКРИЕН] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со леново јога 7и (16 во - 82УФ). Погледнете го екранот на вашата јога 7и (16 во - 82УФ) од ЕДЕН од ШЕСТЕ достапни агли. Променете го аголот за најдобро да одговара на вашите потреби. ? [НЕЛИЗГАЧКИ СТИСОК] Направен Со гумени стапала за да спречи лизгање за време на важни состаноци за зумирање, пишување есеи и што друго треба да постигнете. ? [МАЛА ТЕЖИНА] Се Преклопува на само 1,5 во х 10во пренослива форма за лесно патување. ? [ЦВРСТА] Силна алуминиумска легура и силикон ги одржуваат уредите стабилни и безбедни. ? [ПАМЕТНА ТЕХНОЛОГИЈА] Задниот дел на штандот е отворен за да овозможи циркулација на воздухот, така што вашата јога 7i (16 во - 82 UF) не се прегрее. Држач за боксови И Монтирање Компатибилен со леново јога 7и (16 во - 82УФ).

Поврзани производи..