• Свеж
Индија Уметност Геометриски Цветни Плоштад Памук Чаршав 70 х 70 Сина
zoom_in

Индија Уметност Геометриски Цветни Плоштад Памук Чаршав 70 х 70 Сина

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Памук Машина За Перење. Разновидност Во Украсувањето На Домот. ПЛОШТАД ЧАРШАВ ~ геометриски цветни печати квадратни чаршав со димензии околу 70 х 70 инчи. Изработен од 100% памук со моќен разбој кој нуди убаво мазно, издржливо ткаење. Боите се небесно сини, кралско сини, тиркизни, црно-бели . Може да се мие во машина одделно на ладно нежно и сушено сушење. Убав квалитет со бесконечна разноврсност по многу прифатлива цена. Вашиот геометриски чаршав за печатење може да се користи за : СВЕЧЕНО ЈАДЕЊЕ ~ СЕКОЈДНЕВНО ЈАДЕЊЕ ~ РЕСТОРАНИ ~ СПЕЦИЈАЛНИ ПРИЛИКИ Тешко да се најдат постелнина за уникатни луѓе~ : -).

Поврзани производи..