• Свеж
ЏИНКИ Надградба 4 Еквилајзер За Притисок Во Гумите Со Брз Адаптер За Спојување Професионален 4 Насочен Систем За Дефлација На Инфлацијата На Гумите Надвор Од Патот
zoom_in

ЏИНКИ Надградба 4 Еквилајзер За Притисок Во Гумите Со Брз Адаптер За Спојување Професионален 4 Насочен Систем За Дефлација На Инфлацијата

DEN 3198.24

Стока
check Во продавницата

?●Надграден 4 Еквилајзер За Притисок во Гумите q-JINKEY надграден 4 еквилајзер за притисок во гумите не само што може да го провери и изедначи притисокот во гумите,туку може и да надува и издува до 4 гуми на ист притисок во исто време Компресорот за воздух може да се поврзе со алатот со помош на адаптер за брза спојка (вклучен), надувајте ги гумите дури и без надувувач на воздух. Дополнителна погодност!. ?€Точен Манометар За Притисок Во Гумите Q-висок прецизен дигитален манометар за притисок во гумите со вртлив бројчаник од 360°и избор на повеќе единици (PSI,bar,Kpa,kg/cm^2) и LED дисплејот со позадинско осветлување помага при читање во темна средина. Дигиталниот мерач НА гуми ЏИНКИ секогаш враќа стабилно отчитување во рамките на 1% од точниот притисок на вашата гума До 255 Psi (Опсег : 0-255 PSI) со резолуција од 0,10 PSI. Нема повеќе погодување! Автоматско вклучување додека се открие притисок. Исклучете го напојувањето за 15 секунди неактивност за да заштедите траење на батеријата. ?Quack патентиран Чак без Истекување-JINKEY патентиран брз чак со иновативен дизајн обезбедува слободни раце и тешка врска, дури и на краток тип вентил стеблото. Изработен е од врвен легиран челик, најлон и месинг, обезбедува добар ефект на запечатување и го елиминира истекувањето на воздухот при поврзување или исклучување. Брзо поврзете го чакот со едноставно туркање на ракавот напред и повлечете го ракавот наназад за да се исклучите. ЗАБЕЛЕШКА : чакот одговара на стандардното Стебло на Вентилот Шрадер 0,305 " САМО X32 TPI. ?●Тешка И Издржливост-компонентите на рачката се изработени од алуминиум од легура од индустриско одделение и цврст месинг, не ' рѓосуваат или кородираат, создаваат удобно чувство за рака. Манометарот за притисок на воздухот е опкружен со гумено куќиште за лесно држење и за заштита во случај на случајни падови. Цревата се изработени од висококвалитетен полиуретан и можат да бидат 360°ротирани на крајот на фитинзите за да се избегне извртување, обезбедува меко чувство со супериорна јачина и флексибилност!. ?€Супер Голем Проток На Воздух Q-воздушните заглавувања од близок тип и вентилот за проверка (вентил за надувување) спречуваат случајно губење на воздухот, и крварењето и вентилите за надувување се дизајнирани да овозможат да помине супер голем проток на воздух. Оваа карактеристика прави многу надувување и издувување faster.It на една од задолжителните стоки за вашиот автомобил!. ?●Компактна Големина И Лесен за Носење - ЕКВИЛАЈЗЕР за притисок на гумите JINKEY е погоден за гуми под притисок. Автомобилот како камион, ТЕРЕНЕЦ, автомобили, па дури и велосипед има гуми под притисок. Овој еквилајзер за гуми со врвна најлонска торба за складирање може лесно да се стави во возилото без да зазема премногу простор. Кликнете за да купите со доверба и да уживате во подолготрајни гуми, подобрен MPG и супериорни перформанси на возилото и ракување со правилно надуени гуми. ?●Надграден 4 Еквилајзер За Притисок во Гумите q-JINKEY надграден 4 еквилајзер за притисок во гумите не само што може да го провери и изедначи притисокот во гумите,туку може и да надува и издува до 4 гуми на ист притисок во исто време. Компресорот за воздух може да се поврзе со алатот со помош на адаптер за брза спојка (вклучен), надувајте ги гумите дури и без надувувач на воздух. Дополнителна погодност!. ?€Точен Манометар За Притисок Во Гумите Q-висок прецизен дигитален манометар за притисок во гумите со вртлив бројчаник од 360°и избор на повеќе единици (PSI,bar,Kpa,kg/cm^2) и LED дисплејот со позадинско осветлување помага при читање во темна средина.

Поврзани производи..