• Свеж
Богатства КАРОЛИНА 8733 ШИШИЊА Алигатор Долг Врат Пиво Гушкање Со Патент,
zoom_in

Богатства КАРОЛИНА 8733 ШИШИЊА Алигатор Долг Врат Пиво Гушкање Со Патент,

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Одговара На Долги Пивски Шишиња Црн патент зашиен во задниот дел на гушкачот. Дизајнот е од двете страни. Трајно обоен и отпорен на избледување. Произведено во САД. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Алигатори и крокодили подароци, алигатори И крокодили колекционерски предмети, Алигатори И Крокодили Гушкаат. Одговара на 12 унца долго пиво шише. Склопувачки изолатор за пијалоци. Црн патент зашиен во задниот дел на гушкачот. Дизајнот е од двете страни. Трајно обоен и отпорен на избледување. Одлично е да го следите вашиот пијалок и да додадете малку талент на собирање. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или подлоги за убаво пакување подароци. Измијте го гушкачот во машина за миење садови или машина за перење алишта. Дизајнот нема да излезе.

Поврзани производи..