• Свеж
ВЕФСУ Врвка За Влечење Лен Памучна Кеса Лен Џеб За Складирање Снегулка Торба За Подароци Бонбони Божиќни Торби За Складирање Ткаенина Организирање
zoom_in

ВЕФСУ Врвка За Влечење Лен Памучна Кеса Лен Џеб За Складирање Снегулка Торба За Подароци Бонбони Божиќни Торби За Складирање Ткаенина Организирање

DEN 105.44

Стока
check Во продавницата

1 Х Бонбони Торба Опис На Производот : . Боја : Повеќебојна. Материјал : платно. Отворање И Затворање На Врвки : Стилот На Врвка И Цврстата Нишка За Шиење За Вчитување Предмети. Тоа Е Совршен Избор Пред Каминот Или Елката Оваа Празнична Сезона!. 1 Х Бонбони Торба. Опис На Производот : . Боја : Повеќебојна. Материјал : платно. Отворање И Затворање На Врвки : Стилот На Врвка И Цврстата Нишка За Шиење За Вчитување Предмети. Тоа Е Совршен Избор Пред Каминот Или Елката Оваа Празнична Сезона!. Ленена Памучна Кеса За влечење Ленен Џеб За Чување Снегулка Торба За Подароци Бонбони Божиќни Торби За Складирање Ткаенина За Организирање Информации За Производот : најдобрата торба за подароци На дедо мраз. По Божиќ, можете да ја користите и како торба за складирање.1 х Бонбони торбаплатниот материјал е висококвалитетен, густ, лесен за чистење и нега и може да се исчисти и издржлив. Тоа можете да го направите како божиќен подарок.Големина : 10х14смк божиќен дизајн : Користете ја торбата на Дедо мраз за да создадете Божиќна атмосфера, полна Со Божиќ, ставете ги вашите подароци во оваа торба, тие ќе бидат многу возбудени да ја добијат оваа уникатна торба од Дедо мраз и да остават убави спомени.Опис на производот : Божиќ : кога вашите малечки ќе видат дека нивните подароци пристигнуваат директно од Столбот, тие ќе ги надминат со радост и возбуда!Отворање и затворање на врвки : стилот на врвка и цврстата нишка за шиење за вчитување предмети.

Поврзани производи..