• Свеж
20 Еез Тешки Подвижни Кеси Екстра Голема Торба За Складирање Во Движење Со Рачка Преголема Црна Торба За Пакување Подвижна Торба За Повеќекратна Употреба Подвижна ?
zoom_in

20 Еез Тешки Подвижни Кеси Екстра Голема Торба За Складирање Во Движење Со Рачка Преголема Црна Торба За Пакување Подвижна Торба За Повеќекратна

DEN 177.60

Стока
check Во продавницата

Доволна Количина : ќе добиете 20 парчиња преголеми тешки торби за движење, доаѓаат со екстра голем капацитет, вредносно пакување торби за преместување, доволно за да ги задоволите вашите различни потреби за складирање истовремено и можете да спакувате некои предмети што ги сакате во овие кеси за складирање за движење Тешка Торба За Движење : нашите торби за движење се изработени од задебелен пп материјал, конструирани со цврсти рачки, можат да носат тешки предмети и опремени со цврст материјал, доволно силен за да ја задржи влажноста, што има убави перформанси на издржливост, и овие торби за пакување за движење се достапни за повеќекратна употреба, лесни за складирање и удобни за употреба. Екстра Голем Капацитет : овие големи кеси за пакување се мерат прибл. 30 х 15 х 13 инчи, со екстра голем капацитет, можат да соберат повеќе предмети, како што се вашата облека, чевли, постелнина, книги, играчки, вреќи за спиење, опрема за кампување, фитнес опрема и многу повеќе, одржувајќи го вашиот дом уреден и чист. Лесна За Употреба : оваа торба за складирање со рачки карактеристики со патент, може целосно да се отвори, погодна за да ги ставите и соблечете работите што сакате да ги складирате и може да ги држите подалеку од прашина и нечистотија, лесна за чистење и одржување, добар помошник за складирање во вашиот дом. Широка Примена : овие тешки екстра големи подвижни кеси се убави да бидат како подвижни материјали за пакување предмети за движење, а исто така може да се применат за складирање, транспорт, перење, кампување, патување, организирање и многу повеќе и идеални за складирање во плакари, гаражи, подруми и тавани, добар избор на заштеда на простор. Доволна Количина : ќе добиете 20 парчиња преголеми тешки торби за движење, доаѓаат со екстра голем капацитет, вредносно пакување торби за преместување, доволно за да ги задоволите вашите различни потреби за складирање истовремено и можете да спакувате некои предмети што ги сакате во овие кеси за складирање за движење. Тешка Торба За Движење : нашите торби за движење се изработени од задебелен пп материјал, конструирани со цврсти рачки, можат да носат тешки предмети и опремени со цврст материјал, доволно силен за да ја задржи влажноста, што има убави перформанси на издржливост, и овие торби за пакување за движење се достапни за повеќекратна употреба, лесни за складирање и удобни за употреба. Екстра Голем Капацитет : овие големи кеси за пакување се мерат прибл. 30 х 15 х 13 инчи, со екстра голем капацитет, можат да соберат повеќе предмети, како што се вашата облека, чевли, постелнина, книги, играчки, вреќи за спиење, опрема за кампување, фитнес опрема и многу повеќе, одржувајќи го вашиот дом уреден и чист.

Поврзани производи..