• Свеж
ZOOMHITSKINS Компатибилен За Xbox Серија X Кожа, Серија X Покритие На Кожата, Вафли Сладолед Портокалова Розова Слатка Десерт, Издржлив &засилувач; Одговара, 3m Винил, Лесен З?
zoom_in

ZOOMHITSKINS Компатибилен За Xbox Серија X Кожа, Серија X Покритие На Кожата, Вафли Сладолед Портокалова Розова Слатка Десерт, Издржлив &засилувач;

DEN 1350.40

Стока
check Во продавницата

Изработени од висококвалитетен ораџет винил, производите НА ZOOMHITSKINS нудат супериорни перформанси во секоја наша кожа Од Серијата X1 X за да го заштитите вашиот систем за игри од прашина и гребнатини Капаците се дизајнирани да нудат издржливост и заштита, а исто така и да се вклопат совршено со вашите скапоцени гејмерски запчаници. Сите видови кожи : сите PS5, PS4, Сите X1, Сите Прекинувачи и многу повеќе. Сите видови теми : симпатична, хорор, каваи, модерна, гроздобер, ќе го именувате. Сите видови стилови : за момчиња, за девојчиња, за тинејџери, за возрасни, за деца, за секого. Совршено за споделување : да купите за себе и да споделите и со вашите најблиски. СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВА, КОМПАТИБИЛЕН ЗА XBOX СЕРИЈА X : оваа x1 серија X додатоци кожата е прецизно исечена за да одговара и да обезбеди целосна заштитна X1 серија X кожа и компатибилна За Xbox додатоци. Можете исто така да најдете различни PS4, PS4 Pro, PS4 Слим, PS5, X1, Прекинувач, ПРЕКИНУВАЧ OLED, Прекинувач Lite и повеќе за вашата конзола и контролори. Оваа кожа Од серијата X1 X е направена во САД. СТОТИЦИ ДИЗАЈНИ ПОСТОЈАНО СЕ АЖУРИРААТ : ние секогаш внимаваме на најновите трендови на налепници За кожа X1 : симпатична, розова, мачка, змеј, ретро гроздобер, камо, ботаничка, сакура, пастелна, сина, аниме, корали, животно, морнар, мермер, галаксија, месечина, еднорог, широк спектар На кожи X1 за да изберете . Имаме задоволни клиенти од целиот свет, и се воодушевени да биде дел од големиот игри индустрија. ИЗДРЖЛИВА 3М ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА X1 СЕРИЈА X КОЖА : Изработена од издржлив 3м ораџет винил, производите НА ZOOMHITSKINS нудат супериорни перформанси во Нашата Кожа X1 за да ги заштитат вашите брзини од прашина и гребнатини. Кожата X1 серија X за девојчиња и момчиња е дизајнирана да понуди издржливост и заштита, а исто така да се вклопи совршено. Силна адхезија, без меурчиња, слободно!. ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ и КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : Секој сет на x1 серија X кожата вклучува 1 X1 Серија X конзола кожата и 2 кожи За X1 Серија X Контролори. Компатибилен За Xbox Серија X. Контролорите не се вклучени. Постојат само 6 едноставни чекори за да ја заштитите вашата x1 Серија X со налепници за налепници ZOOMHITSKINS : исклучете ги конзолите, исчистете ги со облека или крпи, излупете ја налепницата назад, нанесете ја налепницата со пластична картичка за да ги извадите меурчињата, повторно поврзете се и уживајте во вашите игри!. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : уверени Сме дека супер ЌЕ ја САКАТЕ нашата компатибилна За Додатоци Xbox, обезбедени се чекор по чекор инструкции за да можете лесно да ја инсталирате кожата X1. Не двоумете се да допрете ако имате какво било прашање и ние ќе се погрижиме за вас. СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВА, КОМПАТИБИЛЕН ЗА XBOX СЕРИЈА X : оваа x1 серија X додатоци кожата е прецизно исечена за да одговара и да обезбеди целосна заштитна X1 серија X кожа и компатибилна За Xbox додатоци.

Поврзани производи..