• Свеж
Sunex 1848, 1/4 Инчен Погон Господар Влијание Сет штекер &засилувач; Sunex 3325, 3/8 Инчен Погон Господар Влијание Сет Штекер, 25-Парче, SAE, 5/16-1, Стандард/Длабоко, Cr-Mo Челик, Радиус А
zoom_in

Sunex 1848, 1/4 Инчен Погон Господар Влијание Сет штекер &засилувач; Sunex 3325, 3/8 Инчен Погон Господар Влијание Сет Штекер, 25-Парче,

DEN 2580.64

Стока
check Во продавницата

Производ 1 : CR-MO ЧЕЛИК : Обезбедува цврстина и флексибилност за ракување со алатки за удар со висок вртежен момент Производ 1 : ДИЗАЈН НА АГОЛ СО РАДИУС : Го Намалува абењето и го зголемува вртежниот момент на прицврстувачите со ставање сила на ѕидовите на прицврстувачот наместо на аглите на прицврстувачот. Производ 1 : ЗАОБЛЕНО ОТВОРАЊЕ : Брзо го усогласува прицврстувачот со штекерот. Производ 1 : ОЗНАКИ со ДВОЈНА ГОЛЕМИНА : ознаки со печат со ласер и ролна за да се обезбеди трајна идентификација на штекерот. Производ 2 : -CR-MO ЧЕЛИК : Обезбедува сила и флексибилност за ракување со алатки за удар со висок вртежен момент. Производ 2 : - ДИЗАЈН НА АГОЛ СО РАДИУС : Го Намалува абењето и го зголемува вртежниот момент на прицврстувачите со ставање сила на ѕидовите на прицврстувачот наместо на аглите на прицврстувачот. Производ 2 : - ЗАОБЛЕНО ОТВОРАЊЕ : Брзо го усогласува прицврстувачот со штекерот. Производ 2 : - ОЗНАКИ со ДВОЈНА ГОЛЕМИНА : ознаки со печат со ласер и ролна за да се обезбеди трајна идентификација на штекерот. Производ 1 : CR-MO ЧЕЛИК : Обезбедува цврстина и флексибилност за ракување со алатки за удар со висок вртежен момент. Производ 1 : ДИЗАЈН НА АГОЛ СО РАДИУС : Го Намалува абењето и го зголемува вртежниот момент на прицврстувачите со ставање сила на ѕидовите на прицврстувачот наместо на аглите на прицврстувачот. Производ 1 : ЗАОБЛЕНО ОТВОРАЊЕ : Брзо го усогласува прицврстувачот со штекерот. Производ 1 : ОЗНАКИ со ДВОЈНА ГОЛЕМИНА : ознаки со печат со ласер и ролна за да се обезбеди трајна идентификација на штекерот. Производ 2 : -CR-MO ЧЕЛИК : Обезбедува сила и флексибилност за ракување со алатки за удар со висок вртежен момент. Производ 2 : - ДИЗАЈН НА АГОЛ СО РАДИУС : Го Намалува абењето и го зголемува вртежниот момент на прицврстувачите со ставање сила на ѕидовите на прицврстувачот наместо на аглите на прицврстувачот. Производ 2 : - ЗАОБЛЕНО ОТВОРАЊЕ : Брзо го усогласува прицврстувачот со штекерот. Производ 2 : - ОЗНАКИ со ДВОЈНА ГОЛЕМИНА : ознаки со печат со ласер и ролна за да се обезбеди трајна идентификација на штекерот. Sunex 1848, 1/4 Инчен Погон Господар Приклучок Сет, 48-Парче, SAE/Метрички, 3/16 Инчи-9/16 Инчи, 4mm-15mm, Стандард/Длабоко, Cr-Mo Легиран Челик, Радиус Агол Дизајн, Тешки Складирање Случај Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челик-најдобар избор за сила и издржливост.

Поврзани производи..