• Свеж
Лахом Елегантен Дамаск Жакард Чаршав - Полиестерска Ткаенина Отпорна На Истурање Водоотпорна Покривка За Маса За Перење За Кујна Трпезарија Свадбена Забава Домаш?
zoom_in

Лахом Елегантен Дамаск Жакард Чаршав - Полиестерска Ткаенина Отпорна На Истурање Водоотпорна Покривка За Маса За Перење За Кујна Трпезарија

DEN 304.00

Стока
check Во продавницата

ОБЛЕЧЕТЕ ЈА ВАШАТА ТРПЕЗА-Елегантен Дамаск Жакард чаршав е со димензии 60*102 инчи, има голема тежина, еколошки и долг животен век Одговара на маси кои седат 8-10 луѓе. ЗДРАВ И ЕКОЛОШКИ-100% полиестерски материјал ви дава удобно чувство и има силна антистатичка способност, мека и дише, добра за вашето здравје. ОТПОРЕН НА ВОДА-Течностите не апсорбираат веднаш, тоа монистра, убаво завеси над вашата маса. Лесно се чисти со влажна крпа или салфетка кога ќе се појават случајни излевања. НАВИКНАТ НА Сите ПРИЛИКИ - Модниот Дамаск Жакард со Преклопени Рабови го направи нашиот чаршав совршен за секојдневна употреба, празници и специјални прилики; Одличен подарок за празници, вечери и роденден. ЛЕСНО ЗА НЕГА - машина за перење во ладна вода. Исушете ја сувата ниска топлина или исушете ја на воздух; Топло пеглање доколку е потребно. ОБЛЕЧЕТЕ ЈА ВАШАТА ТРПЕЗА-Елегантен Дамаск Жакард чаршав е со димензии 60*102 инчи, има голема тежина, еколошки и долг животен век. Одговара на маси кои седат 8-10 луѓе. ЗДРАВ И ЕКОЛОШКИ-100% полиестерски материјал ви дава удобно чувство и има силна антистатичка способност, мека и дише, добра за вашето здравје. ОТПОРЕН НА ВОДА-Течностите не апсорбираат веднаш, тоа монистра, убаво завеси над вашата маса. Лесно се чисти со влажна крпа или салфетка кога ќе се појават случајни излевања. НАВИКНАТ НА Сите ПРИЛИКИ - Модниот Дамаск Жакард со Преклопени Рабови го направи нашиот чаршав совршен за секојдневна употреба, празници и специјални прилики; Одличен подарок за празници, вечери и роденден. ЛЕСНО ЗА НЕГА - машина за перење во ладна вода. Исушете ја сувата ниска топлина или исушете ја на воздух; Топло пеглање доколку е потребно.

Поврзани производи..