• Свеж
Мандарина Патка Женски Мек Кожен Ранец/Макадамија, Макадамија8, Таља Уника
zoom_in

Мандарина Патка Женски Мек Кожен Ранец/Макадамија, Макадамија8, Таља Уника

DEN 2400.00

Стока
check Во продавницата

Мелоу, историската најпродавана кожна линија од мандарина Дакди Мандарина, се проширува и нуди простор за компактен ранец со внатрешен оддел и интегриран надворешен џеб со патент во дизајнот Мелоу, историската најпродавана кожна линија од мандарина Дакди Мандарина, се проширува и нуди простор за компактен ранец со внатрешен оддел и интегриран надворешен џеб со патент во дизајнот. Мелоу, историската најпродавана кожна линија на мандарина Дакди Мандарина, се шири и прави простор за компактен ранец кој има внатрешен оддел и надворешен џеб со патент интегриран во дизајнот.

Поврзани производи..