• Свеж
QIVSTAR Случај Компатибилен ЗА LG Кадифе 5g Странични Џебови Шарени Насликани Сеопфатни Заштитни Школка Кожа Паричник Мека СТП Кожа Флип Капак За LG Кадифе 5G ВИНОЖИТО HX
zoom_in

QIVSTAR Случај Компатибилен ЗА LG Кадифе 5g Странични Џебови Шарени Насликани Сеопфатни Заштитни Школка Кожа Паричник Мека СТП

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

€Компатибилен Модел : LG Кадифе 5g СамоВе молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред да го купите. ●Функција На Заградата : Сменете Ја Заградата За Неколку Секунди, Ослободете Ги Рацете. ●Вкрстената Житна Кожа Има Функција Против лизгање.Дизајн На Модна Шема Насликана Од Преиум Кожа Направете Вашиот Телефон Да Изгледа Поелегантно!. ●Маганетска Функција, Отворете И Затворете како што сакате. Сите во-клузивна Функција, Гарантирано Против Паѓање. Ако Ви Треба Друг Модел Телефон Случај, Ве Молиме Кликнете НА "QIVSTARS" Или Контактирајте Со Нас, Можете да Го Најдете она што Ви Треба. ЗА QIVSTARSQIVSTARS Посветени на обезбедување на производи кои се и стилски и висок квалитет. И сето тоа се продава по разумна цена. Компатибилен Модел : Lg Кадифе 5g Само Карактеристики : - Совршено усогласени исечоци : Совршено усогласените исечоци обезбедуваат карактеристики целосно достапни; Флексибилните копчиња обезбедуваат оригинална сензација на допир.- Функцијата за држач може да ви овозможи прилагодливи и удобни агли на гледање за да ја прочитате вашата е-книга или да гледате видеа.- Случајот има магнетна функција.Совети : Ако имате било каков проблем во врска со производот или испораката, ве молиме контактирајте не на време ,ние ќе се обидеме најдобро да го решиме проблемот за вас.

Поврзани производи..