• Свеж
Поттикнете Хартија Бела 5 11-Та Генерација 6,8 Инчна Ткаенина Покритие Поттикне Хартија Бело 2021 Магнетно Паметно Покритие Со Автоматско Будење/Спиење Тенок Капак За ?
zoom_in

Поттикнете Хартија Бела 5 11-Та Генерација 6,8 Инчна Ткаенина Покритие Поттикне Хартија Бело 2021 Магнетно Паметно Покритие Со Автоматско

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран за индле Хартија Бела 5 11-Та Генерација 6,8 Инчи Не се вклопуваат други Поттикне модели!. ●Автоматско Спиење / Будење} Паметниот капак поддржува автоматско будење или ставање на вашата нова хартија за поттикнување да спие кога ќе го отворите или затворите капакот. Интегрираниот магнет силно апсорбира и го одржува уредот безбедно затворен. Quoll Protection Q издржлив материјал Од Ткаенина И задна обвивка од тврд КОМПЈУТЕР обезбедете ја заштитата од е-Читач За Поттикнување на белата Хартија од предната И задната страна од отпечатоци од прсти, удари, испакнатини и гребнатини. ●Тенок и Ултра Лесен ● Ултра тенок и ултра лесен издание. Заштитете го вашиот уред без додавање на непотребни рефус или тежина. Целосен пристап до сите функции без отстранување на куќиштето од Вашата Хартија За Поттикнување. ●Целосна Заштита : куќиштето може да се стегне по целото тело на вашето и да ви обезбеди одлична целосна заштита Водоотпорна. Спречете појава на гребнатини, гребнатини, истури и нечистотија, но сепак ви овозможуваат лесен пристап до сите порти и копчиња.Засилување на аголот, амортизирање кога ќе паднете на земја, поефикасна заштита на вашата опрема.

Поврзани производи..