• Свеж
20 Еез Меморијален Ден Парада Плови Украси 8 Еез 10 стапки Метална Фолија Раб Завеси 12 Еез 6,5 стапки Лажен Венец за 4 јули Декорации За Автомобили За Денот На Независно?
zoom_in

20 Еез Меморијален Ден Парада Плови Украси 8 Еез 10 стапки Метална Фолија Раб Завеси 12 Еез 6,5 стапки Лажен Венец за 4 јули Декорации

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Декорации на 4 јули : можете целосно да добиете 20 парчиња парадни украси за плови за приколка, кои вклучуваат 8 парчиња венци од раб од сина фолија и 12 парчиња црвени венци од ламба, голема количина и добра комбинација ви овозможуваат да ја декорирате вашата парада плови и да ја направите вашата парада да плови поинаку и привлечно Информации за големината : секоја парада плови раб е широка околу 11,81 инчи/ 30 см, долга 9,84 стапки/ 3 метри; Секоја венец од ламба е широка околу 3,54 инчи/ 9 см и долга 6,56 стапки/ 2 метри; и вкупните должини на парадата плови раб и ламба венец се околу 78,74 стапки/ 24 метри, доволно за да ги задоволат вашите различни потреби за декорација. Лесен за Употреба : можете директно да го закачите здолништето на рабната маса на парадата што плови со лепилото назад; лепливоста на задниот лепак е ограничена, ако сакате да ја направите декорацијата пофиксна, можете да користите топол лепак или палец за секундарна фиксација; што се однесува до металната ламба венец, можете без напор да ја завиткате на кое било место во парадата плови со мека жица внатре. Сигурен Материјал : залихите на парадата на плови главно се изработени од квалитетна пластика, лесна и сигурна, повеќекратна употреба и отпорна на избледување, отпорна на абење и лесна за носење, може да ви служат долго време; украсите на парадата на плови имаат прекрасен и сјаен изглед, лесно ќе го привлечат вниманието на минувачите и гостите, освојувајќи многу пофалби и комплименти за вас. Широки Применливи Прилики : фото кабина за Денот На Независноста реквизитите лесно можат да ја разубават вашата соба, можете да нанесете венци од ламба од 4 јули за украсување на вашиот прозорец, врата, ѕид, градина или да ги закачите на парадата плови, камини, тавани, скали, огради, гранки, рабови на масата и други места. Карактеристики : избор На Подароци : можете да испратите фолија раб венец и ламба венец како подароци за членовите на вашето семејство, пријател, соседи, колеги или себе, деликатно да ја декорирате парадата плови за да донесете силна фестивалска атмосфера во вашиот дом, додавајќи повеќе радост и среќа.

Поврзани производи..