• Свеж
LOVEBOTZ ЕЗ-Возење Бангин Клупа Со Рачки За Бдсм Мажи, Жени, Парови, &засилувач; Соло-Игра. Компатибилен со Вшмукување Чаша Дилда. Цврст &засилувач; Флексибилни Еластични
zoom_in

LOVEBOTZ ЕЗ-Возење Бангин Клупа Со Рачки За Бдсм Мажи, Жени, Парови, &засилувач; Соло-Игра. Компатибилен со Вшмукување Чаша Дилда.

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

еластична Возење Со Удобност : приложената лента за рачка ви дава поголема стабилност додека возите! Седнете го пленот и уживајте во сквотирање, мелење и возење со дополнителна удобност. Издржлив Челичен Дизајн : Изграден За цврстина и издржливост, со лесен за склопување дизајн за ДА можете ПОБРЗО да одите на возење со бангин. Користете Го Вашето Омилено Дилдо : вклучената лента за подигање може да ги собере повеќето дилда базирани на вшмукување за да можете да го возите донгот по ваш избор со удобност и слобода на движење. Разноврсна Помош За Позицијата : Дизајнирана За различни позиции за да ја зачини вашата спална соба и да ви помогне вам и на вашиот љубовник да истражувате различни методи за водење љубов. Возење Лица Со Леснотија : еластичните ленти ви овозможуваат да лебдите и мелете на лицето на вашите љубовници со точна количина на тежина, така што и двајцата можете да уживате во забавата со лицето што Можеби Ќе Ви се допадне. Возење и отскокнување со дополнителна стабилност! Ова подобрување на легендарната Клупа Бангин се одликува со удобен сет на рачки за удобност и стабилност додека одите на возење по лицето на вашите партнери или вашето омилено дилдо. Изграден со издржлив челик за самоуверено возење и флексибилни ремени што го поддржуваат вашето тело доволно за да можете да сквотите, лебдите и мелете без да се истрошите! Вклучената платформа за дилдо може да поддржува секакви вшмукувачки дилда за да можете да ја возите вашата омилена играчка! Отстранете ја платформата за отворен простор за играње можете да се позиционирате себеси или вашиот партнер за огромен број позиции - истражете што работи за вас и откријте нови свиоци на патот.

Поврзани производи..