• Свеж
Гарант Б2Б 3ИР Надворешни Рекреативни Производи План За Заштита Од Несреќи 7 700-799
zoom_in

Гарант Б2Б 3ИР Надворешни Рекреативни Производи План За Заштита Од Несреќи 7 700-799

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Покриеност : наплив на Струја и случајно оштетување од датумот На Купување Механички дефект по истекот на гаранцијата на производителот Придобивки : Нема одбитоци, нема скриени такси. Целосно пренослив. Откажи во секое време.ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и труд, случајно оштетување, механички и електрични дефекти при нормална употреба. Важи само за производи купени во последните 30 дена. Планот ги опфаќа производите купени во последните 30 дена.

Поврзани производи..