• Свеж
За Samsung S10+ / Galaxy S10 Плус, Дизајниран Флип Паричник Телефон Случај Покритие, А23213 Кул Черепот 23213
zoom_in

За Samsung S10+ / Galaxy S10 Плус, Дизајниран Флип Паричник Телефон Случај Покритие, А23213 Кул Черепот 23213

DEN 239.84

Стока
check Во продавницата

За Samsung S10 Плус Паричник флип случај со 2x слотови картичка, 1x проект слот и готовински слој, Лесен пристап до копчиња, пристаништа и камери. Внатрешниот капак е направен од Флексибилен Термопластичен Полиуретан (ТПУ), кој целосно го обвива и го штити телефонот. Привлечен дизајн, HD Дигитално Печатење И Гордо Направено Во Австралија. Професионален И Чесен Австралиски Продавач. Ви благодариме што го разгледавте нашиот производ. Тоа е капак од типот флип со слотови за кредитни картички и готовински слој. Целата слика на капаците на телефонот е дигитално отпечатена.

Поврзани производи..