• Свеж
Дп Плус HDMI Kvm Прекинувач за 2 Компјутери Во 2 Монитори Надвор, ALYYDBG 4k@60hz Двоен Монитор Kvm Прекинувач Поддршка HDMI + DP во HDMI + DP Надвор
zoom_in

Дп Плус HDMI Kvm Прекинувач за 2 Компјутери Во 2 Монитори Надвор, ALYYDBG 4k@60hz Двоен Монитор Kvm Прекинувач Поддршка HDMI

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Hdmi dp kvm прекинувач поддршка 2 компјутери акции 2 монитори преку 1 сет на жичен USB ТАСТАТУРА HDMI IN2 + DP IN2 + USB IN2=PC2 ПРОВЕРЕТЕ ја 3-та слика за да бидете сигурни дека портата е правилно поврзана. Поддржува резолуции во И Излез до 4k@60 Hz и поддршка за резолуција downgarde (за да добиете и 4k@60 Hz излези, видео картичката НА КОМПЈУТЕРОТ/Лаптопот мора да поддржува двојно видео ОД 4 K@60 Hz преку hdmi и displayport). Продолжен и огледален режим поддржан.(карактеристиките и спецификациите се предмет на можност за поврзани уреди). Погоден за луѓе кои работат дома или мирис како ШТО е програмирање, ретуширање фотографии, видео состанок итн. Пакетот вклучува главно тело x1, USB линија x2, контролер на прекинувач x1, кабел за напојување x1, инструкции манул x1. Сите сомнежи при користење, ве молиме контактирајте не за да го решите. HDMI, Displayport и USB влезот мора да одговараат едни со други, HDMI IN1 + DP IN1 + USB IN1=PC1 HDMI IN2 + DP IN2 + USB IN2=PC2. Поддршка за влез на микрофон, излез на слушалки од 3,5 мм и 3 usb уред поддржува USB 2,0 глушец, тастатура, U диск, печатач, камера итн. Безжичен глушец и тастатури, Механички тастатури и глувци не се поддржани. Стандардна 104-клучна ЖИЧНА УСБ-ТАСТАТУРА, стандардна 2 или 3 КОПЧЕ ЖИЧЕН УСБ-глушец се препорачуваат.

Поврзани производи..