• Свеж
Брод Сега Снабдување Пластични Брановидни Листови, 24 х 18, В х Л, Црна, Пакет од 10
zoom_in

Брод Сега Снабдување Пластични Брановидни Листови, 24 х 18, В х Л, Црна, Пакет од 10

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Заштитете ги пратките од прашина и нечистотија Изграден од цврста 3/16" дебела полипропиленска брановидна пластика. Нечистотија, маснотии и отпорни на вода. Издржлив и еднократно. Достапно во црно или бело. 24 х 18" Црни Пластични Брановидни Плочи. Заштитете ги пратките од прашина и нечистотија. Изграден од цврста 3/16" дебела полипропиленска брановидна пластика. Нечистотија, маснотии и отпорни на вода. Издржлив и еднократно. Достапно во црно или бело.

Поврзани производи..