• Свеж
рац-црна Псп Двојна Боја На Кожата Налепница, ПСП 2000
zoom_in

рац-црна Псп Двојна Боја На Кожата Налепница, ПСП 2000

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Изработени во висококвалитетен материјал Нема да гребе, избледува или лупи. Лесна за инсталирање, високотехнолошка пластична гума за џвакање, без никакви траги по кинење. добра сеопфатна заштита. Скинете се! Прилагодете ЈА ВАШАТА PSP 2000 со Pacers кожи. Издржлив е, флексибилен е, навистина е кул! Тие лесно се отстрануваат, перат, заменливи и го штитат ВАШИОТ PSP2000 од гребнатини и нечистотија.

Поврзани производи..