• Свеж
Фомемо Д30 Етикета Печатач, Bluetooth Безжичен Мини Џеб Паметен Телефон Етикета Создателот Машина Со Лента, Директен Термички Печатач Етикета На Полнење Компатибилен с?
zoom_in

Фомемо Д30 Етикета Печатач, Bluetooth Безжичен Мини Џеб Паметен Телефон Етикета Создателот Машина Со Лента, Директен Термички Печатач Етикета

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Уживајте во пријателскиот безжичен дизајн без мастило за леснотија на користење Етикета со интуитивен систем за АПЛИКАЦИИ за паметни Телефони. Уживајте во издржлива конструкција за екстра долг живот. 2023 Надградба Верзија За Подароци За Денот На Мајките-Половина тежина и големина на традиционалниот производител на етикети. Дпи се зголеми за 25% за појасна слика. Вградена батерија за полнење долго работно време. Заштедете Пари-Директна термичка технологија-Не бара Мастило, тонер или панделки, Пониска цена во споредба со инк-џет печатачите. Лос на термичка боја хартија за вашиот избор, а не само црно на бело. Безжичен и Пренослив - безжичен bluetooth со мини големина поврзан печатач За етикети Phomemo За Практично И Брзо печатење, Креирајте Етикети од Мобилни Уреди, лесни за сопствена етикета. Висококвалитетно Печатење - овој термички печатач за Етикети обезбедува супериорна јасност на печатењето што резултира со печатење без проблеми-висококвалитетни остри, темни слики и мазни ефекти на печатење и брза обработка. Шаблони Со Повеќе Етикети-Изберете од широк спектар на претходно дизајнирани шаблони или етикети за дизајн од 300+ симболи, 60+ рамки и различни фонтови, Погодност и заштедете време. Големина на етикетата од 0,24-0,47 Инчи одлично за цена, идентификација На Кабел, идентификација На Лична ставка, означување на датумот На Храна и многу повеќе.

Поврзани производи..