• Свеж
Куќиште за Складирање миајаја Што Носи Тврда Обвивка За Енергетска Банка Надворешен Кабел За Полнач За Хард Диск Слушалки Мобилен Телефон Надворешна Батерија Мал?
zoom_in

Куќиште за Складирање миајаја Што Носи Тврда Обвивка За Енергетска Банка Надворешен Кабел За Полнач За Хард Диск Слушалки Мобилен Телефон

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

[Тврда Обвивка Заштитна Кутија] оваа тврда патна кутија е изработена од тврд школка ева материјал за отпорност на удари и висока заштита на вашите гаџети, подлога за меурчиња за спречување на гребење, еластична лента и двојни патенти за да го задржите предметот на место без да се лизнете [Компактна Големина И Лесно Носење] надворешната големина на оваа патна кутија е 5, 51х4, 33х1, 77 инчи. Оваа пренослива торбичка за носење е мала и лесна, што може да овозможи овој тврд случај лесно да се вклопи во секој ранец или актовка. [Широка Компатибилност] овој надворешен тврд случај е совршен за носење USB C кабел, Anker Пренослив Полнач, Toshiba 500 G 1 TB 2 TB 3 TB 4 TB надворешен хард диск, anker Jackery RAVPower banks, кабел за полнење, мобилен телефон, bluetooth слушалка, монета, итн. [Уредно Складирање, Електронски Организатор ] овој тврд случај е вграден внатрешен мрежен џеб за складирање на електронски додатоци, еластична лента што ќе ви помогне да задржите сѐ на место. Направете ги вашите гаџети поуредени и лесни за наоѓање кога ви се потребни. [Висока Заштита] оваа надворешна кутија за хард диск е изработена од материјал ева и опремена со два патенти од лента, отпорна е на удари и издржлива. Список на пакети : Само Случај за Складирање НА 1 КОМПЈУТЕР, другите додатоци не се вклучени!. Карактеристики : Електронско Куќиште Со Голем Капацитет^^ оваа пренослива торбичка за носење е дизајнирана да биде универзална кутија за компатибилност, која може да работи совршено како гпс кутија, куќиште за хард диск, куќиште за напојување, куќиште за полнач, куќиште за монитор на срце, куќиште за слушалки, мала кутија за гаџети итн. Компактна Големина^^ надворешна големина : 5, 51х4, 33х1, 77 инчи.

Поврзани производи..