• Свеж
Просторен Грејач Yizc, Пренослив Електричен Грејач ЗА Брзо Греење ПТЦ Керамички Грејач Со Заштита Од Прегревање,Мини Тивок Личен Грејач За Внатрешна Употреба Во Спа?
zoom_in

Просторен Грејач Yizc, Пренослив Електричен Грејач ЗА Брзо Греење ПТЦ Керамички Грејач Со Заштита Од Прегревање,Мини Тивок Личен

DEN 619.20

Стока
check Во продавницата

Керамичка Технологија : Напреден Птц Керамички Елемент За Греење Со Технологија За Брзо ГреењеКерамички Грејач Кој Обезбедува Побрзо И Поефикасно Греење Од Традиционалните Грејачи.Овој Простор Грејачи Се Зголеми Излезот На Топлина Без Отворени Калеми За Подолготрајна Употреба. Грејач На Безбедна Просторија : Грејачот Е Изработен Од Материјал Што Го Задржува Пламенот За Да Постигне Нула Опасност Од Пожар.Совет Над Заштита Исклучи Грејач Кога е Соборен,Совршен За Куќи Имаат Деца и Домашни Миленици.Заштитата Од Прегревање Автоматски Ќе Се Исклучи Грејачот Кога Грејачот Ќе Се Прегрее. Компактен и Пренослив Грејач На Просторот : Овој Мал Грејач Има Стилски Изглед, Големината е 16х15х16см(6х6х6инч), Многу Компактен, Можете да Го Поставите во Секој Агол од Вашата Канцеларија или Дом.Овој Грејач Има Најдобар Ефект Во Затоплување На Мал Простор. Тивок Грејач На Просторот : Пониско Од 50db Ниво, Електричниот Грејач За Дома Е Удобно Тивок За Употреба Во Спална Соба Додека Sleeping.It Исто Така Исклучително Погоден За Затоплување На Просторијата Додека Читате, Работите,Студирате Или Гледате Телевизија,Никогаш Не Се Грижите дека ќе Бидете Вознемирени. Пренослив И Компактен Дизајн : Овој Внатрешен Грејач Е Многу Разноврсен,Добар Е За Канцелариски Простор,Студентски Дом,Спална Соба И Простор За Дневна Соба,Подрум,Приколка, Моторна Куќа или кампер! Мини Големината Го Олеснува Нивното Движење Секаде, Дури И Под Вашето Биро.

Поврзани производи..