• Свеж
HP 2022 15.6 Лаптоп Со Екран На Допир, Intel 11-Та Генерација Core i5-1135G7, 32GB RAM МЕМОРИЈА, 1tb PCIe SSD, Intel Iris Xe Графика, 720P HD Камера, Windows 11 S, Природно Сребро, 32GB SNOWBELL USB Картичка
zoom_in

HP 2022 15.6 Лаптоп Со Екран На Допир, Intel 11-Та Генерација Core i5-1135G7, 32GB RAM МЕМОРИЈА, 1tb PCIe SSD, Intel Iris Xe Графика, 720P

DEN 10384.00

Стока
check Во продавницата

●Надграден печат е отворен само за надградба, 1-Годишна гаранција За Надградена RAM МЕМОРИЈА/SSD Од Snow Bell и оригинална 1-Годишна гаранција за Производство на преостанатите компоненти6 " Екран На Допир Дисплеј Со Практично без рамка заокружување на екранот, ултра-широко искуство за гледање предвидува беспрекорни поставувања со повеќе монитори. ●Intel 11-Та Генерација Core i5-1135g7 Процесор Qultra-нисконапонска платформа. Четиријадрената, осумнасочна обработка обезбедува максимална моќност со висока ефикасност. Аудио Од Бенг И Олуфсен со Двојни звучници и Hp Широка Визија 720p HD Камера со блендата на камерата. €32 GB DDR4 RAM меморија ● Многу RAM МЕМОРИЈА со висок пропусен опсег за непречено извршување на вашите игри, како и повеќе програми. €1tb PCIe ssd ● Зачувајте датотеки брзо и складирајте повеќе податоци. Со огромни количини на складирање и напредна комуникациска моќ, одлично за големи игри, повеќе сервери, резервни копии и многу повеќе. ●Тастатура со целосна големина со нумеричка подлога, ви Овозможува да уживате во удобно и прецизно пишување.●Intel Iris Xe Графика со споделена видео меморија обезбедува секојдневен квалитет на сликата за употреба На Интернет, основно уредување фотографии и секојдневни игри. ●Вклучен е режимот Windows 11 s. 3-ќелија Литиум-јонска Батерија.

Поврзани производи..