• Свеж
Оперитакс Торби За Завиткување Подароци 10 парчиња Хартиени Торби За Купување Торби За Подароци Со Рачки Бизнис Добри Занаетчиски Кеси Ви Благодариме Малопродажба
zoom_in

Оперитакс Торби За Завиткување Подароци 10 парчиња Хартиени Торби За Купување Торби За Подароци Со Рачки Бизнис Добри Занаетчиски Кеси Ви

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Поништи Торби За Купување хартија Торби За Подароци Со Рачки Бизнис Добри Занаетчиски Кеси Ви Благодариме Мало Хартиени Кеси За Свадба Роденден Фаворизира Материјали. Подарок Торба Со Рачки Свадба Гостин Подароци Кеси Хартија Подарок Кеси Се Погодни За Подарок Завиткување, Мали Подарок Кеси, Шопинг Кеси, Подарок Кеси, Партија Подарок Кеси. Торби за Завиткување подароци Торби За Забава Торби За Малопродажба И Торби За Стоки Се Одлични И на Локалните Занаетчиски Саеми, Фестивали и Занаетчиски Пазари, Особено за Време на Празниците. Хартиена Торба За Подароци Хартиени Кеси За Стоки Извонредна Изработка, Разумен Дизајн, Стабилен и Практичен, ќе ви Донесе Добро Искуство Со Користење. Хартиени Кеси со Рачки Дното на Овие Хартиени Кеси Изгледа Цврсто, А Рачката За Хартиени Хартии Е Огромна. Добрите Хартиени Кеси За Подароци се Пристојни и имаат Убава Празна Површина за Украсување. Склопувачки Дизајн, Достапен На Барање, Лесно Складирање. Опис сакате еден вид професионална торба за завиткување за подарок? сакате да држите бонбони и добрите со торба за подароци? Ова може да биде вашиот најдобар избор. Малопродажните и стоковните кеси се исто така популарни на локалните занаетчиски саеми, фестивали и занаетчиски пазари, особено за време на фестивалите. Навистина практично и корисно, само користете го за носење лекување.Карактеристики-Боја : Зелена, - Материјал : Хартија, - Големина : 15, 00Х14, 00Х7, 00см/5, 89Х5, 50Х2, 75ин, - дното на овие хартиени кеси изгледа цврсто и рачката на хартиената хартија е огромна.

Поврзани производи..