• Свеж
ДЕЛОВИ - Diyer Porta Моќ Хидрауличен Приклучок Комплет За Поправка На Рамки За Автоматско Тело, Капацитет Од 10 Тони
zoom_in

ДЕЛОВИ - Diyer Porta Моќ Хидрауличен Приклучок Комплет За Поправка На Рамки За Автоматско Тело, Капацитет Од 10 Тони

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Фитм-Совршен За различни поправки на автобуси, поправка на рамки и градежни работи Материјал-тешка челична конструкција. Разновидна Употреба-Се Користи за поправка на автомобилска, камионска, фарма и тешка опрема. Лесен За Составување : Добро опремен со серија потребни компоненти, лесен за поврзување, инсталирање и ракување. Содржина на пакетот - 1 x Моќ Хидрауличен Приклучок, сите делови прикажани на сликите.

Поврзани производи..