• Свеж
LG 27GL850-B 27 инчи ULTRAGEAR QHD Нано IPS 1ms NVIDIA G-Синхронизација Компатибилен Игри Монитор
zoom_in

LG 27GL850-B 27 инчи ULTRAGEAR QHD Нано IPS 1ms NVIDIA G-Синхронизација Компатибилен Игри Монитор

DEN 3999.84

Стока
check Во продавницата

27 ИНЧИ QHD (2560 x 1440) нано IPS дисплеј Првите НАНО-ИП ВО светот СО 1м време на одговор (тестирано од Ул (Лаборатории За Преземачи) На Мај 2019 година). Nvidia G синхронизација компатибилен. Димензија Со Држач (W x H x d) : (614.4) милиметар; Димензија без Штанд (W x H x d) : (614. 144 херци освежување стапка. Ултра Тенка рамка и прилагодлив наклон/ висина/ стожер. Ултрагеар Гејмерски Монитор-Насочен За Викторилг Ултрагеар е моќната опрема за прикажување игри интегрирана со функциите со високи перформанси кои можат да одговорат на сите блокбастер игри.Боја : Нано IPS HDR10 Speed : IPS 1ms G-Sync Компатибилен Изглед : 27 " QHD 2560x1440 3-Страна Практично Без Граници Ips 1 MS - Вашиот Сон Игри Монитор вредноста На ултрагеарен монитор е целосно потопување. Може да доживеете перформанси за игри што го одземаат здивот што ги надминува вашите очекувања преку 27 GL850 со nano IPS 1ms наречени најистакната опрема.Нано ИПС - Почувствувајте Ја Вистинската Борба Со Вистинските Бои 27gl850 поддржува широк спектар на бои, 98 проценти од опсегот НА БОИ DCI-P3 и опсег на бои 35 проценти поголем од s RGB 100 проценти, изразувајќи боја со висока верност за репродукција на уште поживописни сцени на бојното поле.IPS 1ms-Неверојатна Брзина До Победатаако ви е преку глава од затемнување и треперење на екраните, дојдовте на вистинскиот монитор.

Поврзани производи..