• Свеж
Држач за Божиќна Лажица 5 парчиња Држачи За Божиќни Стапчиња За Јадење Стојат Керамички Стапчиња За Јадење Решетка За Прикажување Лажица Цртан Филм Дедо Мраз Стапч
zoom_in

Држач за Божиќна Лажица 5 парчиња Држачи За Божиќни Стапчиња За Јадење Стојат Керамички Стапчиња За Јадење Решетка За Прикажување

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Многу погоден како подарок за загревање на куќата за вашите пријатели и семејство; Користете ги за да ставите стапчиња за јадење, вилушки и лажици итн., не во контакт со масата, не боење на масата или контаминирање на садовите;. Ваквиот одмор со стапчиња за јадење има фина изработка, мазни рабови и добро чувство на рацете;. Тие се многу погодни За Божиќни хотели, банкети, банкети, ресторани, вечери итн. Тие можат да ја тргнат празничната атмосфера;. Опис : Барате потпирачи за стапчиња за јадење? Нашите професионални керамички потпирачи за стапчиња за јадење ќе бидат вашиот најдобар избор; Изработен од материјал со одличен квалитет, погоден за ваша долгорочна употреба; практичниот и пренослив дизајн ја обезбедува нивната популарност; моделот на Дедо Мраз е многу погоден за украси За Божиќни трпези; Карактеристики - Боја : Црвена.- Материјал : Керамика; - ваквиот одмор со стапчиња за јадење има фина изработка; мазни рабови и добро чувство на рака;- тие се многу погодни За Божиќни хотели, банкети, ресторани, вечери, банкети итн.; Тие Можат да ја тргнат празничната атмосфера;- Висококвалитетен керамички материјал, безбеден; здрав и невкусен, слободно користете; - Користете Ги за да ставите стапчиња за јадење, вилушки и лажици итн. не во контакт со масата, не боење на масата или загадување на садовите;- Многу погоден како подарок за загревање на куќата за вашите пријатели и семејство; Пакет Со 5 Лавици за Складирање х.

Поврзани производи..