• Свеж
Ctpeng Аквариум Украси Во Собата, Планински&засилувач; 10 парчиња Вештачки Растенија, Аквариум Аквариум Аквариум Декор
zoom_in

Ctpeng Аквариум Украси Во Собата, Планински&засилувач; 10 парчиња Вештачки Растенија, Аквариум Аквариум Аквариум Декор

DEN 126.24

Стока
check Во продавницата

[Аквариумски Декор За Криење]Аквариумскиот Декор изработен од смола и пластичен материјал, безбеден за свежа вода или солена вода [Живописно Враќање На Морското Дно ]уникатната карпа обезбедува разновидност на пејзаж за риби .Овие зелени живописни растенија носат природна средина во вашиот аквариум. [Одмор Пештера]планината крие пештера префект за желка, риба и други мали животни за спиење.3 во, погоден за било која големина аквариум.И дава на рибата нешто за играње и обезбедува скривалиште за срамежливите. [Пакетот Вклучува] 10 парчиња вештачки растенија со две форми, овозможувајќи им на вашите риби да комуницираат додека се совпаѓаат за да ја подобрат визуелната привлечност на вашиот аквариум. Создадете удобна и релаксирачка средина за живеење, тоа е пештерска куќа за гуштери, желки, пајаци, змии, жаби, риби и други мали животни. Аквариумските украси се направени од смола и пластични материјали и се безбедни за употреба во свежа или солена вода. Уникатната карпа обезбедува природна средина за резервоарот за риби, а водните растенија На Тианпенг му даваат на вашето домашно милениче топло гнездо.Скриени пештери за желки, жаби, риби и други мали животни.На влезот на пештерата нема остри и груби смолести рабови и вашата риба нема да се повреди. Аквариум декорација тематските украси може да се користат како идеални подароци за семејството, пријателите,.

Поврзани производи..