• Свеж
40 мл Гимнастик Со Рачка, Гимнастик Со Капак И Слама, Вакуумска Чаша За Патни Кригли Изолирани Од Нерѓосувачки Челик, Гимнастичар со Рачка За Топли И Ладни Пијалоци
zoom_in

40 мл Гимнастик Со Рачка, Гимнастик Со Капак И Слама, Вакуумска Чаша За Патни Кригли Изолирани Од Нерѓосувачки Челик, Гимнастичар

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

40 МЛ Гимнастик СО Рачка ЦЕЛОДНЕВНА ИЗОЛАЦИЈА : 40 мл гимнастик со рачка и слама има троен слој, технологија за вакуумска изолација со двоен ѕид, одржувајќи ги вашите пијалоци на совршена температура, во текот на целиот ден Ладно до 20 часа, и топло до 8 часа. ОТПОРЕН НА ИСТУРАЊЕ И ИСТЕКУВАЊЕ : капакот со навој може 100% да спречи истекување на течноста или капакот да се отвори, Ако барате изолирана машина за кафе со слама што нема да истече или истури, Погледнете Овде! Дизајнот на нашата кригла за патување со кафе престанува да се истура кога удирате во нерамнини на патот или кога ја носите на џогирање. Практична Тамбла од 40 МЛ Со Рачка : Чашите можат безбедно да се стават во повеќето држачи за чаши за автомобили. Без разлика дали возите на работа или извршувате задачи, заострениот тенок основен дизајн на нашата изолирана шолја за кафе овозможува совршено да се вклопи во повеќето држачи за чаши, за да можете да одите со полна брзина напред без да се грижите за чашата. ИЗДРЖЛИВ И СТИЛСКИ : Изработен од врвен нерѓосувачки челик од 18/8 одделение за храна покриен со слој од нашата издржлива, но сепак убава завршница на палтото во прав. Тамблер со рачка со комбинирање на овие висококвалитетни материјали ќе ве придружува да пораснеш, никогаш не се откажувај!. 40 МЛ КРИГЛА за ПРИЛИКИ : вградената рачка за носење го олеснува земањето.

Поврзани производи..