• Свеж
iCoverCase За Google pixel 6a Паричник Случај Со Држач За Картички, Kickstand Функција Стп Кожа Случај Со Прилагодливи Crossbody Јаже Магнетни Затворач Патент Џеб Флип Капак
zoom_in

iCoverCase За Google pixel 6a Паричник Случај Со Држач За Картички, Kickstand Функција Стп Кожа Случај Со Прилагодливи Crossbody Јаже Магнетни

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

€Премиум Материјал Q : изработени од висококвалитетна кожа, рачно изработена изработка и армирано шиење околу куќиштето не само што се убави, туку и подобро го штитат куќиштето од абење, што нуди сеопфатна заштита на телото и екранот на вашиот телефон ●Мултифункционален Дизајн На Паричник● : повеќе стандардни слотови за картички, 1 џеб за паричник со патент и 1 слот за готовина ја прават вашата работа и живот поудобен. Професионалниот дизајн на паричник со голем капацитет ви овозможува да носите I КАРТИ/кредитни/дебитни картички, возачка дозвола, неколку готовина и мали белешки. Погоден за мажи, жени, девојчиња и тинејџери од сите возрасти. Постепено ќе го замениме делот од металната рачка на патентот со кожен материјал, што ќе го олесни отворањето и затворањето на патентот и moreетски попријатен. ●Прилагодлив Ремен За Вкрстено Тело Што Може Да се Одвојува● : Совршен за патување. Интимен одвојлив дизајн против изгубено вкрстено ременче, држете го телефонот поудобен, без да се грижите дека ќе изгубите и испуштите. Quickstand Функција : функцијата за држач без Раце ве поддржува уживајте во искуството со гледање со прилагодување на различни агли. ●Точен Засек● : Оригинално мерење на машината, клучна кореспонденција. Исклучителните исечоци нудат полесен пристап до сите порти, сите копчиња, сензори, звучници и камера на вашиот телефон. Icovercase Функционален Паричник Случај Со Прилагодливи Одвојува Crossbody Ремен Материјал : Премиум СТП Кожа Tpu + Компјутер Карактеристики : слотови картичка може безбедно да се одржи на вашите картички и некои од вашите пари, без да се земе вашиот паричник надвор. (ЛИЧНА КАРТА, дебитна картичка, кредитна картичка, возачка дозвола, готовина итн. Функцијата за стоење ќе ви донесе поголема погодност за гледање филм со агли на повеќе гледање. Деликатна лента за вкрстено тело за лесно носење кога треба да носите други предмети.

Поврзани производи..