• Свеж
Кабилок Билни Сушење Нето Надворешна Облека Решетка За Сушење Преклопна Решетка За Облека Решетка За Преклопување Решетка За Сушење Решетка Виси Кошница За Жетва
zoom_in

Кабилок Билни Сушење Нето Надворешна Облека Решетка За Сушење Преклопна Решетка За Облека Решетка За Преклопување Решетка За Сушење Решетка

DEN 395.04

Стока
check Во продавницата

ВИСИ ФЕН ЗА РАСТЕНИЈА најдобар начин за сушење лимонска трева, лаванда, оригано, жалфија, мајчина душица, рузмарин ВИСЕЧКА МРЕЖА за СУШЕЊЕ Усвојување од добар и безбеден материјал, кој е лесен и издржлив. РЕШЕТКАТА ЗА СУШЕЊЕ нето Усвојување на едноставен и удобен дизајн, многу корисен и удобен за употреба. решетката сушење решетката. КОШНИЦА ЗА СУШЕЊЕ ОБЛЕКА погоден за внатрешна или надворешна употреба, задолжителна алатка за сушење за вас. храна сушење мрежа. БАГАЖНИК ЗА СУШЕЊЕ цвеќиња Карактеристики на дизајнот на структурата на преклопување кога не се користи, погоден за складирање. закачалка за сушење. Пакет Листа 1 х Сушење Нето Карактеристики-Материјал : Најлон, Челик Прстен Сушење Решетката-Големина : околу 80, 00Х60, 00Х20, 00см/31, 44Х23, 58Х7 Отворено Сушење нето. - Боја : Зелена фен за растенија-Се Одликува со дизајнот на структурата на преклопување кога не се користи, погодно за сушење на решетката за складирање. - Цврстата, лесна мрежеста структура промовира ефикасно сушење на воздухот. Тоа ќе ви даде добро искуство фен решетката. - Погоден е за внатрешна или надворешна употреба, задолжителна алатка за сушење за Мрежата за Сушење. - Усвојување на едноставен и удобен дизајн, многу е корисен и удобен за употреба мрежа за сушење растенија со патент.

Поврзани производи..